Effect, Stachurski, Andre, Marcin Siegieńczuk, B-Qll, Cassel, Cliver, Dandi Dance, Defis, Dejw, Focus. DJ Disco & MC Polo, Effect, Gesek, Inoros czy Iwan Komarenko, to tylko niektóre z gwiazd, które zobaczymy w piątek 8 lipca podczas Disco Hit Festival Kobylnica w Kwakowie. Sprawdź jak i czym dojechać. 

Fot. Gmina Kobylnica

Fot. Gmina Kobylnica

Organizatorzy przygotowali też specjalną atrakcję. Najbliższa edycja Disco Hit Festival będzie okazją do świętowania jubileuszu przez duet Long & Junior oraz Mariusza Cierpikowskiego z zespołu Voyage.

Szóstą edycję najważniejszej imprezy w muzyce dance i disco polo w kraju poprowadzą Agnieszka Kaczorowska i Norbi. Disco Hit Festival 2016 odbędzie się 8 lipca (piątek) tradycyjnie na terenie boiska sportowego w miejscowości Kwakowo w Gminie Kobylnica. Festiwal zobaczyć będzie można na antenie TV Polsat i Disco Polo Music od godziny 20:00.

DISCO HIT FESTIVAL KOBYLNICA 2016 – DOJAZD

Autobusem

Na miejsce będzie można dotrzeć specjalnie oznakowanymi autobusami linii Nord Express, które odjeżdżać będą w stronę Kwakowa co godzinę (począwszy od 17:00 do 23:00):
• z przystanku spod dworca PKP w Słupsku przez ul. Wojska Polskiego, Jaracza, Poznańską, Kobylnicę, Łosino, Zajączkowo, Kwakowo
• z przystanku spod hipermarketów Auchan i Obi w Kobylnicy przez ul. Witosa, Kobylnicę, Łosino, Zajączkowo, Kwakowo. /UWAGA! Liczba i pojemność autobusów uzależniona będzie do liczby pasażerów/

Samochodem

Osoby, które na miejsce wydarzenia dotrą własnym środkiem transportu, będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanego, płatnego parkingu, zlokalizowanego w pobliżu miejsca, gdzie trwać będzie koncert. Pozostawienie pojazdu w innym, niż wyznaczone miejscu, jest niedozwolone.

Opłata za pozostawienie pojazdu na specjalnie wyznaczonych parkingach:
pojazdy osobowe – 20 zł autobus – 50 zł.

plan parkingi pogląd

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

Wprowadzona zostanie również tymczasowa organizacja ruchu w ciągu drogi krajowej nr 21 oraz wojewódzkiej nr 209.

Podstawowym celem wprowadzonych zmian jest odciążenie, na czas trwania Festivalu, fragmentu drogi krajowej nr 21, na odcinku Łosino – Suchorze, poprzez wyprowadzenie i ukierunkowanie ruchu tranzytowego objazdem, tj. drogą powiatową Nr 1157 G relacji Łosino – Barcino i drogą wojewódzką Nr 209 relacji Barcino – Suchorze.

W ramach przedmiotowej tymczasowej organizacji ruchu zostanie zastosowane drogowe oznakowanie pionowe wraz ze znakami uzupełniającymi.

mapka objazdów

Udostępnij.