Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego nie dali szans rywalom podczas VIII Ogólnopolskiego Turniej Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2016”, który odbył się w Pile

Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku w klasyfikacji generalnej zajęli I miejsce.

W tegorocznej edycji zmagań wzięło udział 25 drużyn z całego kraju, składających się z czterech zawodników i opiekuna, reprezentujących szkoły z różnych województw, w których utworzono klasy o profilu policyjnym. Policyjne Liceum Ogólnokształcące przy ZSI w Słupsku reprezentowali: Klaudia Drab, Aleksander Szpynda, Cezary Syldatk i Damian Wolski. Opiekunem i jednocześnie osobą przygotowującą uczniów do turnieju był pan Arkadiusz Herman.

Zawodnicy rywalizowali w zawodach strzeleckich, w udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, na torze przeszkód oraz musieli rozwiązać test obejmujący ogólną wiedzę o policji.

Udostępnij.

Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/gryfstro/domains/gryf24.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3879