Wykręcić 1000 km jeżdżąc rowerem po terenie gminy Potęgowo – to wyzwanie do jakiego mieszkańców oraz wszystkich miłośników dwóch kółek zaprasza Dawid Litwin, wójt gminy. W pierwszej wycieczce uczestniczyło kilkunastu rowerzystów.

We poniedziałek 9 maja przed Urzędem Gminy w Potęgowie spotkała się grupa, która tego dnia pokonała ponad 30km. Długość trasy jest wcześniej ustalana i dostosowana do możliwości uczestników, tak aby każdy z przyjemnością skorzystał z aktywnego wypoczynku.

Bardzo cenię sobie spędzanie czasu na rowerze, a tą inicjatywą chcę dodatkowo zachęcić wszystkich do podziwiania uroków naszej gminy. Mamy piękne tereny, po których przejażdżka rowerem to czysta przyjemność – zachęca Dawid Litwin, wójt gminy.

Rowerowe wycieczki będą odbywać się popołudniami, dwa razy w tygodniu. Następny wyjazd już w czwartek 12 maja o godz. 17:30, zbiórka przed UG w Potęgowie. Informacje o kolejnych terminach będzie można znaleźć na stronie internetowej oraz profilu facebookowym gminy Potęgowo.

Udostępnij.