Słupski Ośrodek Kultury i Liceum Plastyczne im. St. I. Witkiewicza w Słupsku zapraszają na otwarcie wystawy prac fotograficznych uczniów słupskiego plastyka. Wernisaż wystawy pt. „Moja wyobraźnia” odbędzie się 10 maja (wtorek) o godzinie 12.00 w Galerii O. T. Rondo przy ulicy Niedziałkowskiego 5.

Zaprezentujemy bardzo oryginalne, niekomercyjne i przede wszystkim autorskie prace naszych uczniów. Fotografia artystyczna to wspaniała pasja i przygoda ze sztuką, dzięki której można wyrażać emocje, odkrywając tym samym siebie. Na wystawie przedstawimy bardzo dojrzałe prace, zdradzające duży talent, niepospolitą wyobraźnię i specyficzne spojrzenie na świat. Słowo „wyobraźnia”, a przede wszystkim jej uruchomienie, jest chyba najwłaściwszym kluczem do odbioru prac naszych utalentowanych licealistów – mówi Agnieszka Babińska, nauczycielka w Liceum Plastycznym im. St. I. Witkiewicza w Słupsku.

Na wystawie będzie można zobaczyć kilkadziesiąt prac uczniów ze specjalizacji fotografia artystyczna, uczęszczających do Liceum Plastycznego im. St. I. Witkiewicza w Słupsku. Prezentowane zdjęcia stanowią część bogatego dorobku młodych twórców. To już kolejny pokaz prac uczniów szerszej publiczności. Licealiści już wcześniej organizowali podobne artystyczne wydarzenia, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców i osób okazjonalnie odwiedzających Słupsk. Zdjęcia w oryginalny sposób pokazują kunszt autorów i dojrzałość artystyczną.

 

 

Udostępnij.