Kapituła nagrody wskazała Grand Hotel Lubicz jako zwycięzcę tegorocznej edycji plebiscytu.

Fot. Facebook.com

Fot. Facebook.com

Obiekt mieszczący się przy ulicy Wczasowej został uhonorowany prestiżowym tytułem między innymi za wybudowanie jedynego w kurorcie, pięciogwiazdkowego hotelu, który jest rozpoznawalny także poza granicami kraju.

Grand Hotel Lubicz został także zwycięzcą w plebiscycie Mister Ustki, czyli konkursie na najpiękniejsze budynki wybudowane lub wyremontowane w ubiegłym roku.

Do tegorocznej edycji konkursu Ambasador Ustki nominowano osiem podmiotów, które promują kurort w kraju i poza jego granicami. Oprócz zwycięzcy, Grand Hotelu Lubicz, w gronie ścisłych finalistów znaleźli się także: spółka Koleje Mazowieckie, której pociąg „Słoneczny” okazał się turystycznym hitem oraz Dolina Charlotty, której oferta wpływa również na promocję Ustki.

Nagrody Ambasadora Ustki otrzymują osoby i instytucje, które w sposób szczególny przyczyniły się do promocji kurortu. Kandydatów do tytułu Honorowego Ambasadora Miasta Ustka zgłaszają mieszkańcy.

Udostępnij.
  • Gotka

    Płacą chociaż tam normalnie?


Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/gryfstro/domains/gryf24.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3879