Widoczne 1 z 12

Jaka trawa, jakie kwiaty czy warzywa do ogródka? W Słupsku do niedzielnego popołudnia trwają targi ogrodnicze. Jak zwykle tłumy odwiedzających i korki na ul. Bałtyckiej, Kopernika i Tramwajowej.

Kupić możemy tam praktycznie wszystko, co potrzebne w upiększaniu swojego ogrodu, domu czy mieszkania. Najliczniejszą grupę stanowią oczywiście producenci drzewek owocowych i ozdobnych, którzy przybyli z różnych zakątków Polski.

Nie brakuje też rozsad warzyw i ziół, chętnie kupowanych przez działkowców i właścicieli ogródków przydomowych. Bogatą ofertę prezentują firmy zajmujące się wyposażeniem ogrodów – domki ogrodowe, altany oraz meble ogrodowe.

Klienci, którzy chcą wyposażyć swój ogród w oczko wodne, mogą liczyć na fachową poradę, połączoną z zakupami. Nie brakuje bowiem hodowców ryb ozdobnych i producentów sprzętu do zbiorników wodnych.

Ponadto fachowych porad z dziedziny ogrodnictwa udzielają specjaliści Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, gdzie można również nabyć fachową literaturę. Podczas targów promują się gminy regionu słupskiego, pokazując swoją działalność kulturalną, sportową a także tradycyjną kuchnie polską.

fot. gryf24.pl

fot. gryf24.pl

Widoczne 1 z 12
Udostępnij.