Poniżej podsumowanie wyników dotychczasowych głosowań Rady Miejskiej w Słupsku w tej kadencji. Jak widać, jedyną opozycję stanowią radni Prawa i Sprawiedliwości.

Od początku swojego urzędowania w Słupsku Robert Biedroń zapowiadał, że nie będzie budował formalnej koalicji z klubami w Radzie Miejskiej. Mówił, że spróbuje porozumieć się ze wszystkimi rajcami bez względu na opcję, którą reprezentują. Z naszego podsumowania wynika, że mu się to udaje.

Co prawda były głośne sprawy, które wymogły na prezydencie konieczność zmiany przyjętej strategii – jak choćby kwestia połączenia III i IV LO w 2015 roku (udało się w 2016 roku), likwidacja Biura Urbanistycznego Miasta Słupska (nie udało się w ubiegłym roku, a dopiero teraz), trudno jednak powiedzieć, aby Rada Miejska wojowała z Biedroniem. Poniżej przedstawiamy procentowe ujęcie głosów poszczególnych radnych – ile razy zagłosowali „za”, ile razy „przeciw”, a ile razy wstrzymali się od decyzji.

Zestawienie głosowań w Radzie Miejskiej w Słupsku.

Zestawienie głosowań w Radzie Miejskiej w Słupsku. Opracowanie własne na podstawie: slupsk.mamprawowiedziec.pl

Okazuje się, że najbardziej zgodnym jest Krzysztof Kido z Klubu KWW Roberta Biedronia (tylko 2,1 proc. głosowań na „nie”). W grupie radnych, którzy zaledwie w przypadku 3 proc. głosowań nacisnęli czerwony przycisk jest aż trzech (na czterech) radnych ze Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego: Lidia Matuszewska, Jerzy Mazurek oraz Marcin Sałata. Chociaż warto zauważyć, że tych dwóch ostatnich stosunkowo często wstrzymywało się od głosu. W grupie najbardziej zgodnych jest także trzech radnych z Platformy Obywatelskiej: Mieczysław Jaroszewicz, Jarosław Teodorowicz oraz Bogusław Dobkowski.

Kto najczęściej wstrzymuje się od głosu?>>

1 2
Udostępnij.
 • barry

  Jak dostałem Oczekiwane Kwota kredytu z solidnej firmy kredytowej (brucknerloanfirm@gmail.com)

  Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, jestem z Alabama, Stany członkowskim, jestem tutaj, aby zaświadczyć o tym, jak dostałem pożyczkę od pani Brucknera Marie, firma kredyt {(brucknerloanfirm@gmail.com)} po tym, jak stosować dwa razy z różnych kredytodawców kredytów, który twierdził, że kredytodawców tutaj to forum, myślałem ich pożyczek były prawdziwe i stosowane, ale nigdy nie dał mi kredyt, aż mój przyjaciel mnie przedstawić Bruckner Marie firmę kredytu, który obiecał mi pomóc z pożyczki moje pragnienie, a ona rzeczywiście tak jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, nie miałem wątpliwości, ale nigdy nie wykorzystać, aby uwierzyć. Nigdy nie myślałem, nadal istnieją wiarygodne poĹĽyczkodawcy dopóki nie spotkała pani Bruckner Marie, która bardzo pomogła mi w pożyczki i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że nadal istnieje wiele dobrych kredytodawców tam, ale ja radzę spróbować pani Bruckner Marie, firmę kredytu, jego troski i zrozumienia. Nie wiem, czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki lub chcesz również finansowania dla swoich projektów, więc prosimy o kontakt z panią Bruckner Marie, firmy pożyczki jego adres e-mail (brucknerloanfirm@gmail.com)

 • diana gilbert

  Czy masz problemy finansowe? Potrzebujesz kredytu na spłatę długów? Czy jesteś w jakikolwiek kryzys finansowy? To jesteś we właściwym źródle. Jesteśmy zarejestrowani i upoważniona firma Dajemy pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 2% dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw pod jasne i zrozumiały oraz kondycji. Skontaktuj się z nami drogą mailową na adres: (dianagilbert38@gmail.COM)

 • John Collins

  Cześć,

  Czy potrzebujesz kredytu? kontaktowy (mauricefinance@hotmail.com)

 • Katerina Botkova

  Witam drodzy.

  Nazywam się Caterina. Zgłosiłem się do kredytu i otrzymał pożyczkę w wysokości 150.000 euro w piątek 10/6/16 z senatorem Waltera. To Senator Walters Emai; senatorpwalter@hotmail.com skontaktować senatora Walter jeśli naprawdę wciąż potrzebują kredytu.

 • David Francisca

  Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki wyczyścić swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojego biznesu? Czy zostały odrzucone przez banki i inne agencje finansowych? Nie szukaj dalej, jesteśmy tutaj, aby pomóc finansowo, wszystko co musisz teraz zrobić, to napisz do nas za pośrednictwem (davidfranciscaloanfirm@gmail.com), aby uzyskać kredyt w sposób jasny i zrozumiały sposób i warunki. Twoje szczęście jest 100% gwarancją.

  Powiadom nas na: (davidfranciscaloanfirm@gmail.com), aby zastosować

 • White Horse Credit

  Szukasz wolność finansową? jesteś w długach, czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes? lub załamanie finansowe, potrzebujesz kredytu na zakup samochodu lub domu? Bank kiedykolwiek finansowej zrezygnować? Chcesz poprawić swoją finansową? one potrzebują kredytu, rachunki płacić? nie oglądając się więcej, zapraszamy na możliwość uzyskania wszystkie rodzaje kredytów państwu w bardzo przystępnej stopy procentowej 3% dla innych informacji, skontaktuj się z nami przez e-mail: legitfirm@gmail.com

  Proszę odpisać, jeśli jesteś zainteresowany wypełnić ten formularz i wrócić do mnie teraz.

  FORMULARZ WNIOSKU O KREDYT.

  Pełna nazwa:
  Kraj:
  Płeć:
  Stan cywilny:
  Adres:
  Miasto:
  Specjalności:
  Miesięczny dochód:
  Kod Pocztowy:
  Kwota Pożyczki:
  Czas trwania kredytu:
  Numer telefonu komórkowego:
  Mówisz po angielsku:
  Pokój Whatsapp:

  Czekam, aby usłyszeć od ciebie. E-mail:(legitfirm@gmail.com)

  Pozdrawiam.
  Pani Petra Hoffman.

 • JIM BUFFER

  Założyliśmy, aby pomóc ludziom potrzebuje pomocy, oferujemy kredyty na 3% stopy procentowej, takie jak help.So finansowej jeśli przeżywają trudności finansowe lub masz jakiekolwiek finansowy bałagan i trzeba funduszy, aby rozpocząć swój biznes lub potrzebujesz kredytu na osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, rozpocząć miły biznesu lub masz trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, prosimy o kontakt poprzez e-mail: trustfunds804@outlook.com teraz

 • Sherry Lopez

  Dzień dobry, Nazywam się Shelly jestem obywatelem Stanów państwie Ameryki chcę zeznawać dobrej pożyczki Pożyczkodawcy który pokazał światło do mnie po został oszukany przez 4 różnych Internet międzynarodowego pożyczkodawcy, wszyscy obiecują dać mi kredytu po co mi płacą dużo opłat, które dają nic i wyniosły bez pozytywnego rezultatu. Ja straciłem dysk zarabiać pieniądze i to w sumie 12,000USD. Pewnego dnia, gdy byłem przeglądania internetu szuka forsterated, gdy natknąłem się na zeznania człowieka, który był również oszukany i ostatecznie został połączony z legit firmy pożyczki nazywa fundusze powiernicze Credit Union CEO John Thormas (trustfundscreditunion@yahoo.com), gdzie w końcu dostał kredytu, więc postanowiłem skontaktować się z tą samą firmę kredytową, a następnie opowiedział im swoją historię o tym, jak ja zostały oszukany przez 4 różnych kredytodawców, którzy nie zrobili nic lecz oczywiście mi więcej bólu. Wyjaśnię do firmy za pośrednictwem poczty i wszyscy powiedzieli mi było płakać nie więcej, bo dostanie pożyczkę w ich towarzystwie, a także mam prawo wyboru z nimi kontaktu. Wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i udał się wszystko, co było o mnie i dano mi kwotę pożyczki w wysokości $ 700.000,00 dolarów, to wielkie firmy (fundusze powiernicze Credit Union} zarządzanej przez pana Jana Thormas a tu dzisiaj jestem zadowolony z mojej rodziny, ponieważ John Thormas fundusze powiernicze Credit Union dał mi kredyt tak zrobiłem ślub mojej jaźni, że będzie na bieżąco zeznając w internecie o tym, jak dostałem pożyczkę. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? uprzejmie i szybko skontaktować John Thormas zaufania Fundusze Unii kredytowej teraz kredytu za pośrednictwem poczty elektronicznej: (trustfundscreditunion@yahoo.com) Zadzwoń za pośrednictwem: +14195182281 wierzę, inni ludzie też daje świadectwo o tym samym uczciwego pożyczkodawcę

 • Rita Prince

  Witam Jestem Hellen Przyciski z Florydy USA, kiedy byłem w potrzebie pożyczki
  $ +530.000 Tranzytu Biznesu mój przyjaciel przedstawił bezpośrednich usług dostępu online do mnie, bo dostała pożyczkę od nich jakiś czas temu, więc byłem tak przestraszony ze względu na oszustwa w internecie, ale mój przyjaciel zachęcił mnie, aby dać im szansę i dałem je spróbować i dostałem pożyczkę w ciągu 4 godziny, a ich drogi było bardzo łatwe nie kredytowej sprawdzić, nie ma cosigner, bez zabezpieczenia, a ich oprocentowanie wynosi zaledwie 1%, więc będę doradzać ktoś tam, że potrzebujesz pożyczki z nimi skontaktować poprzez pocztę (directonlineaccesservices@hotmail.com)

 • Bdsfb Sfcompany Sfcompany

  WOLLEN SIE EIN PERSÖNLICHES / BUSINESS / INVESTMENT DARLEHEN? LOAN IST HIER FÜR SIE

  Wir haben über $ 1 Milliarde in Business-Darlehen an über 15.000 Unternehmer wie Sie. Wir verwenden unsere eigene designierte Risiko-Technologie, um Ihnen die richtige Business-Darlehen, so dass Sie Ihr Geschäft wachsen können. Unsere Dienstleistungen sind schnell und zuverlässig, Darlehen sind innerhalb von 72 Stunden nach erfolgreicher Bewerbung zugelassen. Wir bieten Darlehen von einer Mindeststrecke von $ 10.000 bis zu einem Maximum von $ 20 Millionen an.

  Wir bieten:
  * Business Darlehen
  * Persönliche Darlehen oder Unterzeichnung Darlehen
  * Arrangements zu leihen von $ 10.000,00 bis zu $ 20.000.000
  * Wählen Sie zwischen 1 und 10 Jahre Rückzahlungszeitraum.
  * Wählen Sie zwischen monatlichen und jährlichen Rückzahlungsplan.
  * Flexible Darlehensbedingungen angewendet.
  * Zinssätze so niedrig wie 1%.

  Wir sind zertifiziert und Ihre Privatsphäre ist 100% sicher bei uns. Sorge nicht mehr über deine Kredite oder Finanzen.

  Kontaktieren Sie uns heute über:
  Fina.serds@gmail.com

  Holen Sie sich Ihre sofortige Darlehen Genehmigung

 • David Morgan Thrift Agency

  Oferujemy pływającą program kredytów na poziomie 2%. Pożyczki w zakresie od 2000 zl 50.000.000,00 zl. Z lub bez zabezpieczenia. Więcej informacji udziela: dmthriftagency@gmail.com

 • PACIFICA LIANCE

  cześć

  Zapraszamy do tej firmy w tej firmie Dajemy osobiste pożyczki i pożyczki biznesowe po oprocentowaniu w wysokości 3% od kredytu od 2000,00 USD do 5000 000 USD Jeśli potrzebujesz pożyczki dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami jak najszybciej Twoja aplikacja ok.

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila: (danielsilva59491@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  Dzięki.

  Pan Daniel Silva ..

 • Marty Jensen

  Witam czy zainteresowany w uzyskaniu pożyczki? Oferujemy pożyczki od osobistych do przemysłowych pożyczki do zainteresowanych osób i firm, którzy poszukują pomocy finansowej lub wzrostu. Naszym klientom oferujemy duże i małe ilości kredytów. Oferujemy również długo i krótkoterminowe pożyczki z wiarygodnych gwarancji naszej pożyczki oprocentowanie jest bardzo niski i niedrogie trwajcych do negocjacji. Weoffer nasze kredyty dla naszych klientów w USD($), GBP(?) Lub Euro(?) i w kategoriach. Kredyty hipoteczne kredyty auto biznes pożyczek osobistych pożyczki nieruchomości pożyczki. Czekam na Twoją odpowiedź dziś. Aby uzyskać więcej informacji pls kontakt: Fbaloaninvest420@hotmail.com

 • Bishop Elijah.

  Jestem Sir. Dyrektor Zarządzający Biskup Elijah Finance Foundation, USA
  Mamy certyfikat kredytowej pożyczki firmy, które oferują pożyczki firmy, osobiste
  Pożyczka, dobre i złe kredyty pożyczki online zabezpieczone pożyczki dla mieszkańców wokół
  Świat z złym i dobrym kredytem lub bankructwem dla osób na bardzo niskim poziomie
  Oprocentowanie 3%. Pożyczki te oferowane są w przedziale 5000,00?
  Do 10.000.000,00. Oferujemy pożyczki tylko osobom poważnym.
  Oto wnioski o pożyczkę:
  * Nazwa wnioskodawcy:
  * Adres kontaktowy wnioskodawcy:
  * Numer telefonu:
  * Kraj:
  * Płeć:
  * Wiek:
  * Stan cywilny:
  * Kwota kredytu wymagana jako:
  * Proponowane Warunki / Czas trwania kredytu:
  * Dochody roczne:
  * Zawód:
  Po więcej informacji pls kontakt: Bishopelijah10@hotmail.com
  Miłego dnia.
  Z poważaniem,
  Dyrektor Zarządzający.

 • larry adams

  Witam wszystkich tutaj, aby zeznawać, jak dostałem pożyczkę od Mr. Larry po wielokrotnym zastosowaniu przez wielu kredytodawców pożyczających, którzy twierdzili, że również świadczą o tym na tym forum, pomyślałem, że są to świadectwa, które były prawdziwe i stosowane, ale nigdy nie dały mi pożyczki. Potrzebuję pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej i złożyłem wniosek od różnych pożyczkodawców, którzy obiecali pomóc, ale nigdy nie dali mi pożyczki. Choć mój przyjaciel przedstawił mnie panu Larry’emu Adamsowi, który obiecał mi pomóc i rzeczywiście Zrobił tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek formy zwłoki. Nigdy nie myślałem, że nadal istnieją wiarygodne kredytodawcy pożyczki, dopóki nie spotkałem pana Larry’ego, którzy naprawdę pomagają w pożyczce i zmienili moje przekonania.Nie wiem, czy jesteś w jakikolwiek sposób w potrzebie Prawdziwego i pilnego pożyczki, swobodnie skontaktować się z Panem Larrym za pośrednictwem swojego e-maila (Larryadams252@gmail.com).

 • Daniel Marshall Wheeler

  Jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz kredytu, jeśli interes, osobisty lub inny, w celu promowania firmy. Skrzynka odbiorcza lub skontaktuj się z nami pod następującym adresem: danielmarshallwheeler@gmail.com

 • BARCLAYS NATIONWIDE LOAN

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać problem finansowy i rozpocząć działalność lub zwiększyć swoje usługi biznesowe? Więc nie zostawiaj tej możliwości, aby cię przekazać.
  Proszę, to jest dla poważnych umysłów i ludzi obawiających się Boga, Jeśli tak, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: unicredit@europe.com

 • wesley

  Witam, Czy operacja człowiek biznesu czy kobieta? Czy jesteś w jakiejkolwiek katastrofy pieniężnej lub potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub rachunków lub do wyrównania rachunki? jeśli tak, to niech swoje marzenia przez Kontakt ADVANCE pożyczkę COMPANY, dajemy kredyt w wysokości 2% rocznego uwodzenia, o minimalnej objętości można Uzyskane uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
  (Advancefinanceloancompany@gmail.co I)
  Więcej informacji o naszej firmie i jak prowadzimy działalność. Czekać, aby usłyszeć od poczty

  pozdrowienia
  Pan Lawson

 • Citizens Bank

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na prowadzenie działalności gospodarczej lub płacisz rachunki z niską stopą procentową 3% rocznie. Dajemy pożyczki indywidualnym i współpracującym organom, od wielu lat
  Od 50 000 USD do 50 milionów USD maksymalnego okresu od 1 do 30 lat. Jesteśmy certyfikowani, niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni. Możemy zaoferować pożyczkę. Zainteresowane osoby powinny się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: – guaranteeloanaccess@gmail.com, aby umożliwić nam otwarcie pliku przetwarzania pożyczki.

 • Philip Mark..

  Nazywam się Brown Fisher z Florydy, USA. Jeśli szukasz legalnej firmy pożyczkowej pożyczającej z bardzo niską stopą procentową, powinieneś się z nim skontaktować, ponieważ tam otrzymałem pożyczkę z powrotem na 2 dni. Aby uzyskać więcej informacji pls kontakt: Philipmark198@yahoo.com

 • Monika Zajac

  Pozdrowienia dla wszystkich
  Nazywam się MONIKA ZAJAC
  Właśnie otrzymał kredyt w wysokości 30.000Zl w dużym francuskim przedsiębiorcą
  Nazywa się CHARLY KERKIR
  Jest to uczciwy i rozsądny człowiek z oryginalnymi dokumentami
  On zawsze dotrzymuje słowa
  Dzięki temu wielkiemu człowiekowi
  I rozwiązać wszystkie moje długi
  A teraz mam pokój serca
  I żyję moje spokojne życie sukę do CHARLY KERKIR
  Teraz jestem spokojny
  A ja Ci udostępniony
  Aby uzyskać więcej informacji
  Można kontakt poprzez email
  monikazajaac132@gmail.com
  Lub skontaktować się z kredytodawcą się do
  charlykerkir@gmail.com
  Jeśli nie potrzebują kredytu
  Proszę skontaktować się z rodziną
  Ale padło na właściwej osoby
  To pożyczkodawcy, a nie jak inni

  Dziękuję za uwagę

  Niech cię Bóg błogosławi

 • Marty Philips

  Miłego dnia.
  Nie potrafię ukryć tego wielkiego świadectwa, które miało miejsce w moim życiu, więc chciałbym
  Kocham wszystkich, aby o tym wiedzieć i być uczestnikiem, dlatego postanowiłem
  Aby wszyscy o tym wiedzieli, jestem imieniem Emily Johnson, mieszkam
  Chattanooga, Tennessee Stany Zjednoczone, dzięki Kredytodawcom
  Fundacja, miałem kredyt hipoteczny w moim domu i właśnie o to stracić przed
  Otrzymałem zgodę na pożyczkę od firmy, a teraz spłaciłem dług i
  Wciąż potrafię utrzymać mój dom. Natychmiast skontaktowałem się z firmą
  Szukając pożyczki od prawdziwej pożyczki, a nie worek z kurczaka. byłam
  W stanie uzyskać pożyczkę w wysokości 500 000 USD i można nawet uzyskać więcej, jeśli jesteś
  Pewnie o spłatach z końcem okresu pożyczki. Więcej informacji pls
  Kontakt: reliancetrustcompanies420@hotmail.com

 • Marty Philips..

  Miłego dnia.
  Nie potrafię ukryć tego wielkiego świadectwa, które miało miejsce w moim życiu, więc chciałbym
  Kocham wszystkich, aby o tym wiedzieć i być uczestnikiem, dlatego postanowiłem
  Aby wszyscy o tym wiedzieli, jestem imieniem Emily Johnson, mieszkam
  Chattanooga, Tennessee Stany Zjednoczone, dzięki Kredytodawcom
  Fundacja, miałem kredyt hipoteczny w moim domu i właśnie o to stracić przed
  Otrzymałem zgodę na pożyczkę od firmy, a teraz spłaciłem dług i
  Wciąż potrafię utrzymać mój dom. Natychmiast skontaktowałem się z firmą
  Szukając pożyczki od prawdziwej pożyczki, a nie worek z kurczaka. byłam
  W stanie uzyskać pożyczkę w wysokości 500 000 USD i można nawet uzyskać więcej, jeśli jesteś
  Pewnie o spłatach z końcem okresu pożyczki. Więcej informacji pls
  Kontakt: reliancetrustcompanies420@hotmail.com

  WYPEŁNIJ FORMULARZ WNIOSKU DOTYCZĄCEGO DANYCH W TAKICH POWIETRZACH, MIESIĄCE ZWROTU I WARUNKI

  FORMULARZ DANYCH WNIOSKODAWCY

  1: Imię i nazwisko:
  2: Kraj:
  3: Adres:
  4: Państwo:
  5: CENSORED:
  6: Stan cywilny:
  7: Następny krewny:
  8: Zawód:
  9: Numer telefonu komórkowego:
  10: Obecnie miejsce w miejscu pracy:
  11: Miesięczny dochód:
  12: Kwota kredytu potrzebna:
  13: Czas trwania kredytu:
  14: Cel pożyczki:
  15: Czy wcześniej się zastanawiałeś?
  16: Czy rozumiesz język angielski?

  Czekamy na długoterminowe relacje biznesowe z Tobą.

  Z poważaniem

  Marty Philips ..

 • Sofia

  Oferta pożyczki indywidualnej!
  Jesteśmy prywatną instytucją finansową, która zapewnia pożyczki osobiste dla każdego od 5000 do 8 500 000 PLN. Roczna stopa procentowa wynosi 3%.
  Kredyt jest przyznawany każdemu, kto może respektować jego okres spłaty. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki, masz projekt i potrzebujesz finansowania, złego kredytu lub potrzebujesz pieniędzy do płacenia rachunków, funduszy na inwestycje. organizacja nie jest bankiem i nie wymaga wielu dokumentów.
  napisz lub skontaktuj.
  E-mail: financec647@gmail.com

 • Sofia

  Pozdrowienia!
  Znajdź rozwiązanie swoich problemów finansowych. Chcesz skorzystać z kredytu na realizację Twoich projektów, chcesz skorzystać z funduszu biznesowego, chcesz skorzystać z kredytu na realizację różnych działań? Oto rozwiązanie. Oferujemy poważne pożyczki pieniężne od 5000 do 8.500.000 PLN na bardzo prostych warunkach.
  Oferujemy pożyczki krótko-, średnio- i długoterminowe każdemu, kto może spłacić je odsetkami w wysokości 3% dla każdej zainteresowanej osoby, skontaktuj się z nami teraz, aby skorzystać z wiarygodnych i szybkich kredytów osobowych w ciągu 48 godzin.
  Skontaktuj się teraz!
  E-mail: financec647@gmail.com

 • Buhaha

  Prawdziwy wysyp przygłupów w komenatrzach. :D

 • jessica

  добрый вечер
  Существует только один человек, с которым можно связаться для всех кредитных заявок. Вот его электронная почта: irannabrun@gmail.com, он предоставляет кредиты между людьми без протокола. Я только что получил кредит в 5000 евро. спасибо

  Ps: Заемные деньги не подарок, он должен быть погашен! Проверяйте свои возможности погашения до совершения.

  Бдительность: предоставление нескольких кредитов нескольким таким компаниям может привести к перегрузке долга и привести к большим финансовым проблемам. Пожалуйста, будьте ответственны.

  Свяжитесь с нами по нашему электронному адресу: irannabrun@gmail.com

 • dubois

  Świadectwo poważnej pożyczki pieniężnej między osobą prywatną: paolanodeone@gmail.com
  Adres e-mail: paolanodeone@gmail.com
  Dziękuję wam Mama Paola nodeone Bóg da ci stokrotnie. Ci, którzy szukają pieniędzy na pożyczanie, nie wiem jak ci opowiadać o mojej radości, ponieważ szukając pożyczki, natknęłam się na kobietę imieniem Paola nodeon z francuskiej narodowości. Dała mi pożyczkę w wysokości 130 000 euro z kursem 2%. Dziękuję, że dałeś mi pożyczkę. Przysięgam przed BÓGem i przed ludźmi, że dam ci pożyczkę aż do ostatniego grosza. Jeśli masz problem finansowy, skontaktuj się z nią pod adresem e-mail: paolanodeone@gmail.com
  Adres e-mail: paolanodeone@gmail.com

 • dupont

  reconnaissance d’octroie de prêt d’argent a toute personnes sérieuses

  Vive le seigneur

  Je suis Miranda LENARDON responsable d’une nouvelle entreprise en FRANCE

  je vous envoie ce témoignage suite à un service que m’a rendu une DAME lorsque

  j’étais à la recherche d’un prêt d’argent.Elle s’appelle Madame jessica MERCIER

  C’est grace à elle que j’ai retrouvé le sourire aux lèvres avec un prêt de 23.500€.

  Voici son
  EMAIL:

  jessicamercier81@gmail.com
  jessicamercier81@gmail.com

  NB : Pas de baliverne svp

  Que la consécration se réalise

 • Mr. Charles Williams

  Czy jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki z nami? Jeśli się zgadzam, skontaktuj się z naszym e-mailem pod adresem e-mail deail: honeywell240@gmail.com

  JAK STOSOWAĆ? Proszę wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy na ten e-mail: honeywell240@gmail.com

  WNIOSEK O POŻYCZKĘ

  Pełne imię i nazwisko:………………..
  Miasto:…………..
  Nr telefonu:………..
  Kwota kredytu :………..
  Okres kredytowania: …………………..
  Cel pożyczki: ……………………

  Pan JamesHook

 • Monika Zajac

  Pozdrowienia dla wszystkich
  Nazywam się MONIKA ZAJAC
  Właśnie otrzymał kredyt w wysokości 30.000Zl w dużym francuskim przedsiębiorcą
  Nazywa się CHARLY KERKIR
  Jest to uczciwy i rozsądny człowiek z oryginalnymi dokumentami
  On zawsze dotrzymuje słowa
  Dzięki temu wielkiemu człowiekowi
  I rozwiązać wszystkie moje długi
  A teraz mam pokój serca
  I żyję moje spokojne życie sukę do CHARLY KERKIR
  Teraz jestem spokojny
  A ja Ci udostępniony
  Aby uzyskać więcej informacji
  Można kontakt poprzez email
  monikazajaac132@gmail.com
  Lub skontaktować się z kredytodawcą się do
  charlykerkir@gmail.com
  Jeśli nie potrzebują kredytu
  Proszę skontaktować się z rodziną
  Ale padło na właściwej osoby
  To pożyczkodawcy, a nie jak inni

  Dziękuję za uwagę

  Niech cię Bóg błogosławi

 • Gracia

  Dzien dobry Pani i Pan,
  Szukasz srodków na albo zrestartowac swoje dzialania, zarówno dla projektu lub kupic mieszkanie lub z jakiegokolwiek innego powodu; tutaj jest rozwiazanie!
  Jestesmy instytucja finansowa, która oferuje kredyty i inwestycje za granica. Mamy kapital, który bedzie uzywany do udzielania pozyczek miedzy krótkim i dlugim okresie od osób fizycznych od 8000 do 980.000.000 zl do wszystkich powaznych ludzi sa w rzeczywistej potrzeby.
  Oprocentowanie 3% rocznie. I udziela pozyczek finansowych hipoteka kredytu, Kredyt Inwestycyjny, Auto kredytu, pozyczki osobiste. Jestem dostepna, aby sprostac naszym klientom maksymalnie 3 dni od daty otrzymania wniosku.
  Skontaktuj sie z nami do wszystkich swoich potrzeb osobistych pozyczek.
  Email: aew.financs@gmail.com

 • Ryan Jeremy

  cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię prosiło w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekaj na życzliwą odpowiedź dzisiaj

 • Mr.kelvin luis

  Szanowni Państwo,
  Przed innymi słowami po pierwsze zapraszamy do Kelvin Luis Loan Home. Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwinąć swój biznes? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie dużego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, która może zmienić twoje życie i obecny status finansowy? Czy potrzebujesz pilnej lub awaryjnej pożyczki, aby umieścić rzeczy we właściwym miejscu? Następnie jesteś w odpowiednim domu, aby uzyskać wszystkie pożyczki o wysokiej jakości, dostosowane do Twoich potrzeb. Firma pożyczkowa na światowym poziomie zobowiązała się do udzielenia właśnie pożyczki. Wydajemy pożyczki na ekspansję biznesową potencjalnym przedsiębiorcom, mężczyznom i kobietom, po niskiej i przystępnej stopie procentowej w wysokości 3% oraz długoterminowej spłacie według własnego wyboru. Zainteresowani wnioskodawcy muszą podać poniższe informacje i skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: kellvinluisloanhome@gmail.com

 • Lebrun Alexis

  Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) lub (tuerkiyefinansbank@gmail.com) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę, aby nawet mój wróg przeszedł przez to piekło, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych internetowych pożyczkodawców. Będę też chciał, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy również potrzebują pożyczki, również otrzymaliście pożyczkę od Turkiye Finans Bank, modlę się, aby Bóg pobłogosławił je dla nas.

 • fred1

  Złóż wniosek o szybką i przystępną pożyczkę

  Szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, hipoteki, kredytów samochodowych, pożyczek konsolidacyjnych, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itd. Albo odmówiono ci kredytu przez bank lub instytucję finansową, nie martw się, jesteśmy tutaj aby spełnić swoje marzenie, firma pożyczkowa Fred Larry jest certyfikowana i gwarantowana, Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i firm po przystępnej stopie procentowej w wysokości 3%; od 500 000,00 GBP do 500 000 000 000 000 GBP. przyjdź i miej swoje świadectwo. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami (fredlarryloanfirm@gmail.com) lub (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  Numer Whatssap: +2347061892843
  Skype: fredlarry12

  Podpisano
  Menedżer
  Pan Fred Larry

 • Broker pożyczkowy

  Broker pożyczkowy
  Cześć, mam na imię Cathy Sims i ja w Loan Broker. Jeśli potrzebujesz funduszy na dowolny rodzaj działalności lub potrzebujesz pożyczki osobistej, nie martw się, że w Financial Factory masz z powrotem kontakt z nami za pośrednictwem: ccsrsims55@gmail.com po więcej informacji