Z jednym punktem wrócili piłkarze Gryfa Słupsk z Chwaszczyna remisując z tamtejszym KSem 2:2. Niestety, Słupia Słupsk przegrała z Koroną Handball Kielce mimo świetnej drugiej połowy.

W III lidze piłkarskiej po zaciętej walce Gryf Słupsk remisuje w Chwaszczynie 2:2 (0:2).

Bramki
0:1 Radosław Terefenko (13-głową), 0:2 Adrian Solczak (23), 1:2 Roland Kazubowski (69), 2:2 Damian Kugiel (86)

żółte kartki: M.Łuczak, Głodaniuk, Siemko – D.Mikulski, S.Schulz, Dworacki,

czerwona kartka: M.Łuczak (87)

KS: Grubba – M.Wiśniewski (31 Siemko), Robakowski, Portasiński, Ł.Kowalski, Roeske, Rasmus (60 Kazubowski), Beyl (46 Głodaniuk), P.Duda, M.Łuczak, Kugiel.

Gryf: Kędzia – Rutkowski, Dworacki, Bobrowski, S.Schulz, Dąbrowski (82 Jendruch), D.Mikulski (69 Kukliński), Świdziński, A.Kalinowski (76 Kozłowski), Solczak, Terefenko.

_______________________________________________________________________________________________________________

Zawodniczki Słupi Słupsk nie dały rady pokonać ze własnej hali Korony Handball Kielce. Do przerwy przegrywały 10:14. Jednak w drugiej połowie grały już znacznie lepiej i dzielnie goniły rywalki ostatecznie przegrywając tylko jedną bramką 25:26.

Najwięcej bramek – 10, dla Słupi rzuciła Agnieszka Łazańska.