Widoczne 1 z 2

Cykl opowiadań „Reminiscencje” sprzedawany jest z powodzeniem, nie tylko wśród słupszczan, ale i czytelników w całej Polsce. E-book Agaty Marzec stanowi trzecią najbardziej rozchwytywaną pozycję w wydawnictwie goneta.net oraz jest najczęściej oglądaną propozycją w internetowej księgarni.

Kolejni czytelnicy wysyłają zapytania o termin pojawienia się wydania drukowanego. – Jest mi niezmiernie miło, że moje opowiadania znalazły szerokie grono odbiorców. Otrzymuję wiele przyjaznych sygnałów i dobrych recenzji, w tym od profesorów polonistyki i redaktorów ogólnopolskich czasopism branżowych – mówi autorka.

Wydawnictwa już zgłaszają się po kolejne propozycje Agaty Marzec.

Agata Marzec napisała cykl 12 opowiadań pt.”Reminiscencje”, których akcja rozgrywa się w naszej „małej ojczyźnie”. Tematem jest ludzka dusza oglądana oczami głównej bohaterki – Zofii. Jest ona rodowitą mieszkanką miasteczka (celowo nie podano jego nazwy, by uczynić je przestrzenią uniwersalną, ale wszystkie „drogi” prowadzą do Słupska), wspomina „niewidzialnych”, czyli ludzi, których świat nie zdążył zauważyć, a którzy przeżywali swoje mniejsze i większe dramaty życiowe obok Zofii. Niektórych znała osobiście, innych nigdy nie poznała, ale z zaciekawieniem obserwowała koleje ich losów.

Latem wydanie drukowane pojawi się w księgarniach w całej Polsce. Teraz można zamówić jej wydanie elektroniczne w Wydawnictwie Goneta.

Agata Marzec - fot. archiwum prywatne autorki

Agata Marzec – fot. archiwum prywatne autorki

Widoczne 1 z 2
Udostępnij.