Burmistrz Łeby Andrzej Strzechmiński, serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Paulą Bartosiak, niezwykle utalentowaną pisarką z Lęborka. Pomimo młodego wieku, Paula przebojem wchodzi na szczyty pisarskiej kariery. 

Spotkanie autorskie odbędzie się 6 kwietnia o godz. 18 w Centrum Informacji Turystycznej w Łebie, które mieści się przy ul. Kościuszki 121 w Łebie. Młoda pisarka będzie promowała swoją najnowszą powieść pt. „Say it”.

– Pasja do pisania towarzyszy mi od czasu, kiedy poznałam alfabet i nauczyłam się pisać. Pisanie zawsze było ze mną i objawiało się w pisaniu piosenek, wierszy, ale oczywiście również i opowiadań. Myślę, że nikt nigdy nie zaszczepił we mnie miłości do pisarstwa. To powstało gdzieś głęboko, tak samo z siebie. Czułam, że kocham to robić i po prostu pisałam – mówi Paula Bartosiak, autorka powieści „Say it”.

Do spotkania ze swoją rówieśniczką szczególnie zachęcamy młodzież. Na wszystkich przybyłych gości czekać będzie słodki poczęstunek oraz możliwość nabycia książki z autografem młodej pisarki.

Udostępnij.