26-letni defensywny pomocnik, a czasami środkowy obrońca Przemysław Kuss jest zawodnikiem Pogoni Lębork. Wychowanek Bałtyku Gdynia trenuje w Lęborku od 10 dni. W sobotę zagrał w przegranym sparingu z Gryfem Wejherowo. 
Przemysław Kuss

Przemysław Kuss

Po przejściu wszystkich etapów szkolenia w Bałtyku Kuss zagrał sezon w Koronie Żelistrzewo (V liga), a następnie w przez krótki czas w Amatorze Kiełpino. Stamtąd przeszedł do KS Chwaszczyno gdzie rozegrał dwa sezony w 4 lidze oraz awansował do 3 ligi w której spędził 1,5 sezonu. W sezonie 2014/2015 w 3 lidze zagrał w 24 spotkaniach (23 występy w pierwszej „11″) i zdobył 4 bramki. W rundzie jesiennej 2015 Kuss wyszedł na boisko dopiero w 9. kolejce, a gdy zaczął grać to wystąpił w kolejnych 7 meczach (sześć w wyjściowej „11″). W meczu z Pogonią II Szczecin zdobył gola. Niepewna sytuacja kadrowa zachęciła zawodnika do zmiany otoczenia.
Jestem tu krótko, ale na tyle długo by powiedzieć, że atmosfera w zespole się fajna. Drużyna prezentuje wysoki poziom, treningi są ciężkie i to mi pasuje – zapewnia Kuss.
Udostępnij.