W miniony weekend w Gdańsku odbył się XXV Turniej Judo im. Antoniego Reitera ,w którym bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy TS Judo Gryf Słupsk. Słupszczanie, którzy walczyli w kategorii dzieci i młodzików zdobyli siedem medali .

Młodzicy z Gryfa i Kończewa z medalami-Gdańsk 2015.

Złote medale wywalczyli Kasia Mikołajczyk ( 60 kg), Dymitr Janczylik ( 55 kg) oraz Mateusz Wyrzykowski (66 kg). Młodzi Gryfici po raz kolejny potwierdzają swoje duże umiejętności oraz ogromną wolę walki .

Srebrne medale zdobyli Kasia Gołojuch ( 36 kg) oraz Piotr Pietrzykowski (42 kg). Brązowe medale zawisły na szyjach Pawła Woty ( 27 kg) oraz Marcina Kowalskiego ( 55kg).

Bardzo blisko zdobycia medali byli Wiktor Talewski (42 kg) – 4 miejsce oraz zdobywcy 5 lokaty: Hubert Żuk ( 56 kg) i Jakub Nieznalski ( 43 kg).

Startowało również dwoje reprezentantów Orła Kończewo. Bardzo dobrze zaprezentowała się Milena Modzińska ( 44 kg), która wszystkie walki wygrała przed czasem i w efektownym stylu zdobyła złoty medal. Brat Mileny, Filip Modziński ( 33 kg), został sklasyfikowany na 5 pozycji.