W sobotę, 21 listopada Centrum Zdrowia Salus przy ul. Zielonej 8 w Słupsku zaprasza mieszkańców Słupska i okolic na specjalistyczne konsultacje i badania, których głównym celem jest profilaktyka nowotworowa. Na miejscu będzie też punkt informacyjny NFZ, w którym będzie można m.in. uzyskać dostęp do systemu ZIP czy otrzymać informacje o tym jak dostać się do sanatorium.

W sobotę 21 listopada w godzinach 8.00 – 14.00 Centrum Zdrowia SALUS przy ul. Zielonej 8 w Słupsku zaprasza na konsultacje i badania w kierunku wykrycia raka. Uwaga, liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Dla kobiet bezpłatne konsultacje w kierunku wykrycia raka piersi przeprowadzi specjalista chirurgii onkologicznej Jacek Laskus. Kobiety w wieku 50-69 lat będą miały możliwość wykonania bezpłatnej mammografii w ramach programu profilaktyki raka piersi. Wszyscy pacjenci, w tym osoby po leczeniu operacyjnym i onkologicznym zapraszamy na bezpłatną analizę składu ciała wraz z oceną i poradą dietetyka klinicznego mgr Mileny Taranowicz.

W godzinach od 8.00 – 11.30 w punkcie NFZ będzie odbywało się wydawanie danych dostępowych do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (osoba, która chciałaby otrzymać login i hasło do systemu ZIP powinna mieć przy sobie ważny dowód osobisty lub paszport).

W godzinach od 8.00 do 14.00 w punkcie NFZ udzielanie informacji w zakresie zasad zaopatrzenia w wyroby medyczne, ubezpieczenia zdrowotnego oraz lecznictwa uzdrowiskowego.

Ponadto:
– w godzinach od 8.00 – 11.30 wydawanie danych dostępowych do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (osoba, która chciałaby otrzymać login i hasło do systemu ZIP powinna mieć przy sobie ważny dowód osobisty lub paszport)
– w godzinach od 8.00 do 14.00  udzielanie informacji w zakresie zasad zaopatrzenia w wyroby medyczne, ubezpieczenia zdrowotnego oraz lecznictwa uzdrowiskowego

Badania USG dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku wykonają radiolodzy: Anna Adamczyk-Wasek i Anna Łazarczyk (odpłatnie)
Konsultacje dermatologiczne i badania videodermatoskopowe zmian skórnych przeprowadzi doświadczony lekarz dermatolog Józef Jasonek (odpłatnie)

Konieczna wcześniejsza rejestracja: osobista lub mailowa: rejestracja@salus.com.pl oraz pod głównym numerem Centrum Zdrowia SALUS, tel. 848 9000.
Na mammografie można zarejestrować się pod wydzielonym numerem 722 149 403.

salus sobota rak

 

 

Udostępnij.