Onetobus – przedwyborcza jazda w Słupsku! Przyjdź i powiedz całej Polsce, co myślisz o wyborach i politykach. Mieszkańcy Słupska i okolic będą mogli otwarcie wyrazić swoje opinie na temat wyborów oraz głośno powiedzieć, w jakiej Polsce chcą żyć i jakie mają oczekiwania wobec posłów i senatorów nadchodzącej kadencji.

818b36cdcc1a899bd1fca54a92d174fc

Onetobus wyborczy / fot. www.onet.pl

Wystarczy zajrzeć do Onetobusu, autobusu wyborczego portalu Onet.pl, który w Słupsku pojawi się już 19 października w godz. 16.00-17.30. Onetobus zatrzyma się także w Koszalinie 20 października w godz. 8.00-9.30 oraz w Kołobrzegu 20 października w godz.11.00-12.30. Na odwiedzających Onetobus będą czekać dziennikarze Onet.pl oraz dobra kawa.

Każdy, kto tylko zechce, będzie mógł otwarcie wyrazić opinię o tym, jak żyje mu się w Polsce, co powinno się w niej zmienić i czym w pierwszej kolejności powinni zająć się politycy nowej kadencji. Wszystkie wypowiedzi gości Onetobusu zostaną nagrane i opublikowane w serwisie wyborczym Onet.pl, największego medium internetowego w Polsce. Jednocześnie nagrania z najbardziej popularnymi postulatami i opiniami Polaków z poszczególnych miast, dziennikarze portalu będą prezentować politykom podczas debat i rozmów przedwyborczych.

Uważamy, że wybory są nie dla polityków, ale dla wyborców. Właśnie dlatego w Onetobusie to obywatele przedstawiają swoje programy i hasła. Warto odwiedzić nas i wyrazić swoje zdanie dokładniej i pełniej, niż tylko poprzez głos oddany 25 października, tym bardziej, że istnieje bardzo realna szansa, że usłyszy i zobaczy nas cała Polska, w tym politycy. Każdy z nas ma wpływ na to, co będzie się działo w naszym kraju po wyborach – podkreśla Marzena Suchan z onet.pl.

Słupsk jest jednym z 30 miast na trasie Onetobusa, który podróżuje po całej Polsce w ramach akcji #wyboryikropka od 8 do 22 października br. Więcej informacji na www.onet.pl oraz na FB onet.pl. O miejscu postoju Onetobusu w Słupsku poinformujemy wkrótce.

Udostępnij.