Wrzesień w kinie REJS będzie stał pod znakiem filmów polskich. Wśród propozycji polecamy: ŻYĆ NIE UMIERAĆ, NOC WALPURGI, KARBALA oraz KRÓL ŻYCIA.

09 - afisz wrześniowy 2015Prawdziwym świętem kina będzie  spotkanie z Małgorzatą Zajączkowską, Marcinem Bortkiewiczem i Sebastianem Petrykiem, twórcami NOCY WALPURGI na przedpremierowym pokazie już 10 września. O tym filmie pisaliśmy już wielokrotnie.

A poza tym w rejsowym repertuarze znajdziecie: komedię twórców spod znaku Monty Pythona – CZEGO DUSZA ZAPRAGNIE, ekranizację powieści Thomasa Hardy’ego, osadzoną w czasach wiktoriańskich uniwersalną opowieść o namiętności, miłości i zdradzie – Z DALA OD ZGIEŁKU, najnowszy film Paolo Sorrentino (Oscar za “Wielkie piękno”) o słynnym kompozytorze zmuszonym u schyłku życia do konfrontacji z przeszłością – MŁODOŚĆ, wreszcie w reżyserii mistrza Mike’a Leigh film biograficzny o ostatnich lata życia znanego i ekscentrycznego, brytyjskiego malarza – PAN TURNER.

To tylko niektóre z naszych wrześniowych propozycji. Szczegóły na afiszu i na naszej stronie internetowej. Można też kupić Bilety on-line 

 

Udostępnij.