Mamy niestety ostatni weekend wakacji. Można zaszaleć bo 1 wrzesień dopiero we wtorek :). Przygotowaliśmy rozpiskę tego co będzie można zrobić w naszym regionie. Jest tego trochę :)

Imprezowy weekend na koniec wakacji

Imprezowy weekend na koniec wakacji

Przez weekend świętować będziemy urodziny Słupska. Pełny spis co się będzie działo mamy tu: Urodziny Miasta Słupska 2015 . W piątek w ramach urodzin warto pójść na Potańcówka z okazji Urodzin Miasta . Miłośnicy disco i dobrej zabawy zapraszamy na Pożegnanie lata w Łebie. Koncert Fun Factory , będąc w Łebie warto zobaczyć latawce na  V Międzynarodowy Festiwal Latawców w Łebie . W Bytowie zapraszamy na Koncert „domowe melodie” w Bytowie .

Słupski Motor Rock Pub świętuje 11 urodziny z tej okazji przygotował cykl koncertów. W piątek zagrają lokalne zespoły 11 urodziny Motor Rock Pub / Przegląd Lokalny . Na połączenie dźwięków zapraszamy do Domówki na Max Bravura spotyka Projekt Instynkt.

W sobotę odbędzie się w Główczycach III Rajd na Orientację „Maczuga Stolema” – Polecamy! Zaczyna się sezon na Dożynki. Zapraszamy na Dożynki Gminy Kobylnica 2015 w Lubuniu i Gminne Święto Plonów 2015 w Damnicy . W Parku Wodnym w Redzikowie odbędzie się Piknik „Pożegnanie lata” . W Parku Kultury i Wypoczynku dzieci zapraszamy na piknik Sieciaki na wakacjach w Słupsku . W Nowym Teatrze premiera spektaklu Love Story . Do Darłowa zapraszamy na Światowe przeboje na zakończenie lata 2015 . W Słupsku pełno wydarzeń związanych z urodzinami miasta. 

W niedzielę odbędzie się Pożegnanie Lata 2015 w Lęborku. Koncert Kayah, kabaret Formacja Chatelet . Zapraszamy też na Spływ Kajakowy „Spływaj z nami Słupią” , na Rynku Rybackim w Słupsku odbędzie się Jarmark Gryfitów po harcersku , a w okolicach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku impreza pod hasłem: 750-lecie lokacji miasta. Kultura i zwyczaje Słupska wczoraj i dziś

 

Zobacz co będzie się działo w Słupsku, Ustce, Lęborku, Darłowie:

Jeżeli nie ma tu Twojej imprezy daj nam znać: redakcja@gryf24.pl 

Nasza redakcja nie organizuje żadnej z tych imprez i niestety nie odpowiadamy za zmiany organizatorów.

Udostępnij.