Kibic Odry Opole Robert Ćwikliński w ramach swojej rowerowej podróży po Polsce przez 36 dni przejedzie prawie 3000 km i odwiedzi 55 klubów piłkarskich.  W środę dotarł do naszego regionu. Jego podróż ma też cel charytatywny. 

Przez 36 dni przejedzie prawie 3000 km i odwiedzi 55 klubów piłkarskich. W każdym z tych miejsc odbierze klubową koszulkę i gadżety, które następnie zostaną wystawione na aukcję. Dochód z niej przekazany zostanie na zakup wartego 160 tys. zł busa dla Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.

[quote]Akcję można wesprzeć wpłacając dowolną kwotę poprzez portal https://www.siepomaga.pl/r/kibicowskawyprawa [/quote]

W środę 12 sierpnia Robert dotarł do Lęborka. Był czas na zwiedzenie miasta, krótką wycieczkę po okolicy, konferencję prasowa dla lokalnych mediów i na najważniejszy punkt dnia – przekazanie jubileuszowej koszulki Pogoni Lębork na licytację. Ta uroczystość odbyła się na stadionie, a wytrwałego kibica – cyklistę oklaskiwali młodzi piłkarze Pogoni i Raduni Stężyca rozgrywający w tym czasie mecz sparingowy. Dopisali także kibice Pogoni.

Kibicowska Wyprawa w Lęborku / fot. Pogoń Lębork

 

[quote]Podróż kibica – cyklisty można śledzić na FB: www.facebook.com/wyprawarowerem [/quote]
Udostępnij.