Polska Fundacja Przedsiębiorczości  udziela przedsiębiorcom z Pomorza nisko oprocentowanych pożyczek na rozwój działalności. Można kupić samochód lub wyremontować lokal. 

Ubiegać się można o pożyczkę do 40 tys. zł, która jest udzielana na maksymalny okres do trzech lat. Pożyczki udzielane są na zasadach pomocy de minimis. Dzięki temu oprocentowanie wynosi tylko 1%. Ze wsparcia skorzystać mogą mikro i mali przedsiębiorcy czyli tacy, którzy zatrudniają do 50 pracowników. Pożyczając 40 tys. zł na maksymalny czas (trzy lata) miesięczna rata wyniesie około 1300 zł. Ilość środków do rozdysponowania jest ograniczona.

Środki można przeznaczyć na cele inwestycyjne m.in. zakup samochodu, maszyn, urządzeń (nowych lub używanych) budowę lub remont budynku

– Środki na rozwój działalności udzielane w ramach Inicjatywy JEREMIE cieszą się dużym zainteresowaniem wśród lokalnych przedsiębiorców. Z naszej oferty skorzystały już setki firm. Dzięki temu mogą się one szybciej rozwijać i pomnażać zyski. Cieszy nas to bardzo ponieważ przyczynia się to do rozwoju naszego regionu – mówi  Piotr Sazon z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numer telefonu: 59 846 84 47 lub osobiście w biurze Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, które mieści się w Słupsku przy ul. Jana Pawła II 1 (Urząd Wojewódzki) w pokoju nr 744 (VII piętro).

Udostępnij.