W nocy nieznany sprawca wymalował napisy na elewacji słupskiego ZUS-u. Jedno z haseł brzmi „Lekarze ZUS jesteście moralnymi trupami”.

Napisy na budynku słupskiego ZUS-u / fot. M.Wirkus

Napisy na budynku słupskiego ZUS-u / fot. M.Wirkus

Słupski ZUS nie ma lekko. Po sprawie Ewy Lemankiewicz niepełnosprawnej z Osowa, której zabrał rentę – pisaliśmy o tym tutaj – ZUS jest pod „obstrzałem”. Zdecydowana większość krytykuje działania zusowskiego lekarza orzecznika w tej sprawie. Jeden z krytyków postanowił wyrazić to opisując hasłami niszcząc odnowioną niedawno elewację budynku ZUS-u.

To nie koniec kłopotów ZUS-u w Słupsku. Radykalny ze swoich poglądów i słów Zbigniew Stonoga zorganizował na swoim profilu na facebook-u na poniedziałek akcję „Jajka wręczamy przez okno dyrektorowi ZUS-u w Słupsku Poniedziałek godz.13:00”

W opisie akcji przeczytamy „Uwaga jaja powinny być surowe i należy uważać aby nie uszkodzić mienia.W przypadku przesłuchań przez Policję proszę zeznawać, że chcieliście sprezentować jajko dyrektorowi oddziału i wręczyć je przez okno tylko nie wiedzieliście które należy do gabinetu dyrektora Tomasza Klamana” (1)

Źródło (1): https://www.facebook.com/events/959109847474429/

 

Udostępnij.