Policjanci z Komisariatu II w Słupsku zabezpieczyli w ponad  300 gramów marihuany na jednej z posesji w gminie Kobylnica. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 32 letniego mieszkańca tej gminy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

23.06.2015 Słupsk matihuana

Marihuana / fot. KMP Słupsk

Okres wakacyjny to istne żniwa dla narkotykowych dilerów. To właśnie w lecie, według statystyk, wielu młodych ludzi decyduje się na pierwszy kontakt z zakazanymi używkami. Nie dziwi zatem wzmożona czujność zwalczających ten proceder policjantów. Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku w piątek realizowali kolejną sprawę dotyczącą przestępczości narkotykowej. Śledczy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Kobylnica mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania posesji należącej do 32 letniego mężczyzny, w jednym z pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli znaczne ilości suszu roślinnego. Późniejsze badania potwierdziły, że jest to ponad 300 gramów marihuany. Z tych narkotyków przestępcy mogli wyprodukować nawet 900 działek dilerskich. Zatrzymany 32 letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. /źródło: KMP Słupsk/

Udostępnij.