Nie lada wzmocnienia doczekał się zespół futbolu amerykańskiego Griffons Słupsk. W sobotę 13.06. na pierwszym treningu pojawi się Amerykanin Gavin Campbell. Będzie on pierwszym wzmocnieniem Griffons w nadchodzącym sezonie i pierwszym zawodnikiem futbolu amerykańskiego z za Atlantyku w Griffons.

To będzie ostatnia szansa Griffons na wygranie meczu. Zapraszamy

Ciekawe wzmocnienie Griffons Słupsk / fot. M.Wirkus / Archiwum

Gavin Campbell, pochodzi ze słonecznej Kalifornii. Jest doświadczonym zawodnikiem i trenerem z ponad dwudziestoletnim stażem w futbolu. Treningi rozpoczął w wieku 6 lat. W swojej karierze grał w Kentucky State University (Division II), gdzie rozpoczął później swoją przygodę trenerską.

Ponadto był trenerem w University of La Verne (Division III) and Old Dominion University (Division I-FCS) i wielu klubach w Europie.

Dlaczego Campbell wybrał Słupsk? Jak sam mówi, szukał drużyny z chęcią do doskonalenia swojej gry, takiej która jest głodna sukcesów i po pierwszej rozmowie z przedstawicielem klubu wiedział, że  Słupsk jest taką drużyną.

Campbell w Słupsku będzie grał jako linebacker oraz fullback. Ponadto będzie koordynatorem defensywy.

– Gavin jest dla nas olbrzymim wzmocnieniem. Cieszymy się, że ten sezon zapowiada się na prawdę interesująco. Chciałby z tego miejsca podziękować naszym kolegom z Seahawsk Sopot którzy bardzo nam pomogli w pozyskaniu tak wspaniałego zawodnika i trenera – opowiada o transferze prezes słupskiego klubu Jakub Helinski.
Udostępnij.