W sobotę w hali słupskiej szkoły podstawowej nr 5 odbył się pomorski regionalny turniej MMA – Time of Masters-City Park. Turniej w Słupsku ściągnął 120 zawodników mieszanych sztuk walk z całego Pomorza oraz wielu słupszczan chcących zobaczyć coraz modniejsze w Polsce walki MMA.

fot. K.Tomasik

Turniej Time of Masters – City Park / fot. K.Tomasik

Organizatorzy turnieju są zadowoleni z frekwencji jak na pierwszy w historii miasta taki turniej. Już planują chęć powtarzania go cyklicznie. Liczą tutaj jednak na przychylności władz miasta, które niestety w tym turnieju nie pomogły w żaden sposób.

Znaleźli się jednak partnerzy którym należą się podziękowania za wsparcie inicjatywy: City Park, PepSport, BorMech, Adkonis Ferma Kur, Slupex, Ferro Di Cavallo, Invest House.

– Zdobyliśmy 11 medali. 2 złote (Stolc, Puchalski) 3 srebrne (Lisowski, Ujma, Gadomski) oraz 6 brązowych. Jestem zadowolony z występów moich podopiecznych, ponieważ widać duży progres jaki wykonali w przygotowaniach do tego startu. Na wielkie uznanie i bez wątpienia walkę turnieju można przyznać Łukaszowi Kulpie która mimo przegranej na pewno zapadnie w pamięci publiczności. – powiedział Paweł Kawałko z MMAtaleo Słupsk – Tłumy mieszkańców miasta jakie przybyły na walki turniejowe,  jak i finałowe cieszą i rokują dobrze na przyszłość. MMA przeżywa wielki bum popularności w naszym kraju. A Słupszczanie mogli obejrzeć cały turniej za darmo. – dodał P.Kawałko

Turniej Time of Masters – City Park / fot. K.Tomasik

Udostępnij.