Zespół Szkół Informatycznych oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Słupsku zapraszają wszystkich mieszkańców ziemi słupskiej na Marsz KOCHAMY nasze miasto SŁUPSK. Marsz będzie miał charakter happeningu podczas, którego młodzież w sposób barwny i wesoły będzie promować nasze miasto. Celem imprezy jest promocja MIASTA, kultury, aktywności fizycznej, bezpieczeństwa na drodze i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Słupska i okolic.

Pod tramwajem się zacznie Marsz Kochamy

Pod tramwajem się zacznie „Marsz Kochamy nasze miasto Słupsk” / fot. M.Wirkus

Marsz odbędzie się w poniedziałek, 1 czerwca 2015 r. O godz. 12.30 przy zabytkowym tramwaju słupskim (ul. Nowobramska) nastąpi uroczysta inauguracja wydarzenia. Później młodzież i mieszkańcy miasta przemaszerują szlakiem ważnych miejsc na mapie kulturalnej Słupska (Tramwaj – Miejska Biblioteka Publiczna – Baszta Czarownic – Muzeum Pomorza Środkowego – Nowy Teatr – Plac Zwycięstwa). Podczas marszu wymienione instytucje zaprezentują  ciekawe wystawy, ekspozycje, pokazy itp. Finał marszu będzie miał miejsce na Placu Zwycięstwa. Tam odbędzie się m.in. koncert zespołów lokalnych, będzie można również wziąć udział w grach, zabawach, quizach i wielu innych atrakcjach.

Imprezie  będą towarzyszyć ogólnopolskie i regionalne media, natomiast „twarzą medialną” Organizatorów będzie pani Odeta Moro, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Organizatorzy marszu zachęcają do zaangażowania się mieszkańców Słupska i okolic. Mile widziane transparenty, flagi, plakaty z hasłem – Kochamy nasze miasto Słupsk (itp.).

Współorganizatorami imprezy są: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Korczaka w Słupsku oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku. Serdecznie zapraszamy!!!

Honorowym Patronem marszu jest Prezydent Miasta Słupska.

 

 

 

 

Udostępnij.