Inwencja internautów czasami wzbudza u nas uśmiech na twarzy za to jak można być oddany jakiejś sprawie. Na facebooku od niedawna krąży obrazek przedstawiający prezydenta Słupska Roberta Biedronia w charakterystycznej oprawie świętego. Tylko czy już teraz świętym, nie za wcześnie :) ?

fot. Facebook

Robert Biedroń świętym ? / fot. Facebook

Aczkolwiek sądzimy że jeszcze dużo wody upłynie w Słupi, zanim Pan Robert zasłużył by sobie na to miano. Chociaż wszystko jest jeszcze przed nim i ciągle mamy nadzieję że uda mu się Słupsk naprawić. Chociaż wolelibyśmy żeby był po prostu porządnym urzędnikiem służącym mieszkańcom.

Czasami mamy też wrażenie że za dużo u nas wywyższania, robienia „prezydenckich dworów”, czy umizgów urzędników podległych prezydentowi. Przysłowiowego włażenia w d… . To taka niebezpieczna pozostałość po poprzedniku, który swój „dwór” rozciągnął do granic możliwości.

Warto też mieć na uwadze, żeby nie było jak z prezydentem USA Barackiem Obamą, który nagrodę Nobla dostał od razu na początku swojej prezydentury i dziś wielu uważa że na nią nie zasłużył.

Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij.