Inwencja internautów czasami wzbudza u nas uśmiech na twarzy za to jak można być oddany jakiejś sprawie. Na facebooku od niedawna krąży obrazek przedstawiający prezydenta Słupska Roberta Biedronia w charakterystycznej oprawie świętego. Tylko czy już teraz świętym, nie za wcześnie :) ?

fot. Facebook

Robert Biedroń świętym ? / fot. Facebook

Aczkolwiek sądzimy że jeszcze dużo wody upłynie w Słupi, zanim Pan Robert zasłużył by sobie na to miano. Chociaż wszystko jest jeszcze przed nim i ciągle mamy nadzieję że uda mu się Słupsk naprawić. Chociaż wolelibyśmy żeby był po prostu porządnym urzędnikiem służącym mieszkańcom.

Czasami mamy też wrażenie że za dużo u nas wywyższania, robienia „prezydenckich dworów”, czy umizgów urzędników podległych prezydentowi. Przysłowiowego włażenia w d… . To taka niebezpieczna pozostałość po poprzedniku, który swój „dwór” rozciągnął do granic możliwości.

Warto też mieć na uwadze, żeby nie było jak z prezydentem USA Barackiem Obamą, który nagrodę Nobla dostał od razu na początku swojej prezydentury i dziś wielu uważa że na nią nie zasłużył.

Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij.
 • Puj

  Obrzydła mi już ta gęba…

  • Gość

   Kobylińskiego nie widywałeś i bardziej go kochałeś?????????

 • Andrzej Ruciński

  Już ponad miesiąc temu pisałem o nowej sekcie św. Roberta znikąd :)

 • osiol nad oslami

  czy psychiatryk w slupsku juz dziala ?

  • emerytka

   dziala dla slupszczan..nie dla vipkow..choc dolecka w nim byla..KTO wie..NIKT.wladza chora..a PREZYDENT dba..o swoje i krzysia..no i o geyow..SLUPSK staje sie siedziba geyow.w ratuszu MLODZI PRZYSTOJNI..geye..az wstyd tam wchodzic.REFERENDUM PORA by usunac prezydenta geya..zniszczy ten slupsk,.dbajac o swoje image.niz o nas..

 • gość

  on zdejmuje ze ściany obraz człowieka, dzięki któremu w wolnym kraju może głośno mówić o swoich orientacjach, a tu takie oblicze??? chyba kogoś pogięło

 • gosc

  w bibli nie znalalem patrona o orientacji biedronia..adamie jaworski.. fotografuj..co ujmie daje..wladza ..miastu..daj..VOTUM NIEUFNOSCI na sesji miejskiej..wlodarzom tego miasta…BO SLUPSK..pedalskim miastem zostanie..

 • Ryszard Bogusz

  Moim zdaniem to przesada, i jest to drwina, a z tego nie można drwić. Podobna sprawa jak u pana Palikota i jego fallusa z ryjem świńskim, przyniesionym do telewizji. Obecnie widać, do czego to doprowadziło, tego pana. Ryszard Bogusz