W ten weekend będzie się dużo działo w naszym regionie. Zapraszamy na nasz weekendowy przewodnik imprezowo-kulturalny.

kaboompics-city

W Darłowie w piątek i sobotę będą grane filmy o jedzeniu podczas Festiwalu Filmowego WYBRZEŻE SMAKU . Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej przygotowała trzy nowe wystawy: w Baszcie Czarownic w Słupsku Tomasz Ciecierski, „Abitare” , w Galerii Kameralnej Héctor Solari, “REGARDING THE WAR”, w Centrum Aktywności Twórczej Tomek Baran, „spiegel im spiegel” .

Nowy Teatr w Słupsku zaprasza na swoją klasykę czyli Skrzypka na dachu . Koncert „Cisza Jak Ta” odbędzie się w Sławieńskim Domu Kultury. W Domówce natomiast Sage, Tony Jazzu i The Truekings w Słupsku zagrają wspólnie podczas „Siła dla Chmiela!” 

W sobotę w Sławnie odbędzie się 9 Maraton Fitness „trzymaj formę!” . W sobotę i niedzielę w słupskiej Pracowni Ceramicznej warsztaty pt. „Mydło lubi zabawę” .

Rowerzystów zapraszamy na II rajd rowerowy – Szprycha na drezynie , a miłośników sztuki na Wykład „Budda w Plastyce” do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. W Rondzie i okolicach odbędzie się przez cały dzień Eko Fiesta – warsztaty, pchli targ, kuchnia społeczna, koncert „Kurna Chata”

Miluśińskich zapraszamy na spektakl TOMCIO PALUCH do Tęczy. Muzeum Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie organizuje Dzień Wolnej Sztuki – będzie wolno i to dosłownie :).

Motocykliści będą w sobotę mieli do wyboru dwie imprezy. W Lęborku odbędzie się Motoserce w Lęborku. Zbiórka krwi dla dzieci a w Bytowie Poświęcenie Motocykli. Msza Święta na Rozpoczęcie Sezonu .

Miłośników opery w najlepszym wydaniu zapraszamy do… Kina Rejs na retransmisję Fausta z Opery Paryskiej . A dla tych co lubią się pośmiać na spektakl Co ja Panu zrobiłem, Pignon? w Nowym Teatrze.

W Keller Pubie zagra PALUCH „MADE IN HAVEN” X „LEPSZEGO ŻYCIA DILER” , a w Motorze Raggafaya . W Domówce odbędzie się Drag Queen Show Vol. 2 – Lady Brigitte w Dom Ówce .

Klubie Kosmos w SOBOTĘ! zagra Mistrz Polski DJów – C-tite . W Miastku będziemy świętować Urodziny Face Club Miastko zagra koncert Z.B.U.K.U.

Po sobotnim imprezowaniu w niedzielę czekają nas Bezpłatne warsztaty „Farby i kolory” w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. A w Lęborku zagra Almost Jazz Group, czyli Kaszubskie melodie na jazzowo – w Lęborskim Centrum Kultury “Fregata”

Zobacz co będzie się działo w Słupsku, Darłowie, Lęborku, Miastku i Sławnie:

 

Jeżeli nie ma tu Twojej imprezy daj nam znać: redakcja@gryf24.pl 

Nasza redakcja nie organizuje żadnej z tych imprez i niestety nie odpowiadamy za zmiany organizatorów.

Udostępnij.