Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Jolanta Szczypińska zaprezentowała formę działania swojej partii podczas trwającej kampanii wyborczej. Zaprosiła też mieszkańców naszego regionu na spotkanie z kandydatem PiS na Prezydenta RP Andrzejem Dudą w piątek 17 kwietnia 2015 roku.

Posłanka J.Szczypińska skupiła się na akcji PiS, która zarzuca obecnemu prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu nie spełnienie obietnic wyborczych. Przedstawiła specjalną ulotkę, którą będą członkowie partii rozdawać na spotkaniach wyborczych. Są na niej – wg. PiS wypisane wszystkie niespełnione obietnice B.Komorowskiego.

Zaprosiła też na piątek na spotkanie wyborcze z kandydatem PiS na prezydenta RP Andrzejem Dudą. Ma on objechać DUDOBUS-em wszystkie powiaty okręgu wyborczego słupsko-gdyńskiego. Na otwartych spotkaniach będzie można się spotkać m.in. w Lęborku, Bytowie i Słupsku. Więcej o turnee Andrzeja Dudy po Pomorzu piszemy tutaj.

Posłanka stwierdziła że w przeciwieństwie do konkurencji DUDOBUS będzie zawierał kandydata na prezydenta. Niestety Platforma Obywatelska przedstawiła mieszkańcom Słupska i regionu tylko pusty BRONKOBUS.

[poll id=”24″]

Więcej o wyborach na Prezydenta RP pisaliśmy też:

Udostępnij.