Koszulka z logotypem Supermena i napisem Słupsk w której prezydent Słupska wystąpił w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego trafi do sprzedaży, a dochód będzie przeznaczony na szczytny cel. Ale chętnych na koszulki może być więcej.  Całkiem możliwe że ten projekt trafi do sprzedaży. Czy czeka nas kolekcja odzieży sygnowana „marką” Roberta Biedronia.

fot. FB Roberta Biedronia / projekt. Rio Creativo

fot. FB Roberta Biedronia / projekt koszulki Rio Creativo

Koszulka prezydenta przedstawia napis Słupsk umiejscowiony nad logo komiksowego Supermana. Na razie to unikat, w dodatku podpisany przez Kubę Wojewódzkiego. Dlatego Robert Biedroń chce ją przekazać na jakiś szczytny cel.

Ale całkiem możliwe, że taka lub podobna koszulka trafi do sprzedaży – Koszulka robi furorę. Wiele osób chce kupić tą koszulkę.  – powiedział Robert Biedroń

Prezydent Słupska jednak zastrzega że: – Pracujemy dopiero nad nową koncepcją promocji, te rzeczy muszą być skonsultowane, przemyślane, nie może być od sasa do lasa. Że nagle robimy jakąś koszulkę i ona staje się markowym produktem Słupska.

W kwietniu fundacja Partnerstwo Dorzecza Słupi przejmuje obsługę Centrum Informacji Turystycznej, będzie miała pewnie wpływ na wizerunek miasta. A słupski ratusz myśli nad koncepcją promocji Słupska.

A że koszulka trafi niedługo do sprzedaży poinformował R.Biedroń na swoim fanpagu.

Słupsk niedługo w sprzedaży :)

Posted by Robert Biedroń on 7 kwietnia 2015

Udostępnij.