Lubimy Prima Aprilis, ponieważ możemy troszkę bezkarnie pożartować z naszych czytelników. 1 kwietnia był w większości żartem, chociaż niektóre żarty to nie żarty, a w niektórych żartach, żartem była tylko ich część. 

Wiosna !

Wiosna !

To się teraz wytłumaczmy co i jak:

100% Prima Aprilisa – Robert Biedroń rozważa rezygnację fotela prezydenta Słupska

Najwięcej Naszych czytelników zainteresował artykuł o brukselskiej posadzie prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Napisaliśmy w nim że „Robert Biedroń dostał intratną propozycję pracy w Brukseli i to za ponad 100 tys zł miesięcznie. Decyzję w tej sprawie ma podjąć do końca kwietnia. ” – artykuł ten zebrał 20% wszystkich odsłon z dzisiejszego dnia. – tutaj wszystko zmyśliliśmy ;) z tego co nam wiadomo Robert Biedroń zostaje na stanowisku.

więcej tu: http://gryf24.pl/2015/04/01/robert-biedron-rozwaza-rezygnacje-fotela-prezydenta-slupska-dostal-propozycje-pracy-za-100-tys-zl-miesiecznie/

100% Prima Aprilisa (Niestety) – Poleciały głowy za Poranek? Czystki w słupskiej skarbówce i ministerstwie

Napisaliśmy też że „Bulwersująca sprawa nałożenia kary ponad 1,1 mln zł na bar Poranek ma swoje reperkusje. Urzędnicy w słupskim oddziale Urzędu Kontroli Skarbowej drżą o swoje posady. Już ze stanowiskiem pożegnał się wiceminister finansów z PSL-u.” – niestety to nie jest prawda. Urzędnikom należała by się jakaś kara za cyrk z mleczakami

więcej tu: http://gryf24.pl/2015/04/01/polecialy-glowy-za-poranek-czystki-w-slupskiej-skarbowce-i-ministerstwie/

99% Prima Aprilisa – W Redzikowie powstanie pierwszy w Polsce Walmart!

Napisaliśmy też „Na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów dotyczących powstającej w Redzikowie tarczy antyrakietowej. Wiadomo już, że instalację obsługiwać będą amerykańscy żołnierze, którzy przyjadą tu wraz z rodzinami. To dla nich powstanie pierwszy w Polsce hipermarket sieci Walmart, znany z bardzo niskich cen i będący ulubionym miejscem zakupów Jarosława Kuźniara z TVN.” – tu żartujemy oczywiście, ale co mamy wrażenie że to by było całkiem możliwe. Amerykanie kochają to co amerykańskie i wcale byśmy się nie zdziwili jakby tak było ;)

więcej tu: http://gryf24.pl/2015/04/01/w-redzikowie-powstanie-pierwszy-w-polsce-walmart/

90% Prima Aprilis – Szok i niedowierzanie! R.Biedroń to dobry prezydent, a ludność Słupska wzrasta. Zadziałał GAY INDEX

Napisaliśmy że „Minęło 100 dni prezydentury Roberta Biedronia, są już pierwsze efekty jego prezydentury. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez renomowaną sopocką pracownię SPKD-KRS w Słupsku zadziałał już tzw. „EFEKT BIEDRONIA”.” Oczywiście niestety taki efekt możliwy będzie do zobaczenia za dłuższy czas. Ale sam GAY INDEX jest prawdą i całkiem możliwe że w Słupsku spotkamy się jego efektem. Poczekamy zobaczymy :)

więcej tu: http://gryf24.pl/2015/04/01/szok-i-niedowierzanie-r-biedron-to-dobry-prezydent-a-ludnosc-slupska-wzrasta-zadzialal-gay-index/

70% Prima Aprilis ;) Szybkim Pendolino do Ustki i Jantara. Nieoficjalnie to prezent dla prezydenta R.Biedronia

Napisaliśmy „Jeszcze nie w tym sezonie, ale już w przyszłym rozkładzie jazdy na rok 2015/16 superszybki skład ED250 PENDOLINO dojedzie z Warszawy na Pomorze Środkowe. Dokąd dokładnie? Tu niespodzianka: ta współczesna lux torpeda dojedzie do Ustki, a w przypadku gdy nie ukończony będzie remont linii 405 do kurortu to skład kończyć będzie trasę w… CH JANTAR.” i tu niespodzianka :). To że Pendolino zawita na Pomorze Środkowe jest całkiem możliwe, niestety na razie nie do Ustki, ale do Kołobrzegu. Oczywiście nie będzie też „wąsa” do Jantara, no i kolejarze robią to dla zysku a nie z miłości do naszego Pana Prezydenta.

więcej tu: http://gryf24.pl/2015/04/01/szybkim-pendolino-do-ustki-i-jantara-nieoficjalnie-to-prezent-dla-prezydenta-r-biedronia/

0% Prima Aprilisa :) PKP chce zburzyć dworzec kolejowy w Słupsku. Jest za duży i mało funkcjonalny

Napisaliśmy też że „PKP chce zburzyć dworzec kolejowy w Słupsku. Jest dla nich za duży, mało funkcjonalny i trudny do adaptacji. ” Niektórzy z Was pomyśleli że to żart, ale to akurat jest prawda ;)

więcej tu: http://gryf24.pl/2015/04/01/pkp-chce-zburzyc-dworzec-kolejowy-w-slupsku-jest-za-duzy-i-malo-funkcjonalny/

Pozdrawiamy Was, Nasi Mili Czytelnicy i mamy nadzieję że nie macie nam za złe tych kilka małych żartów.

Udostępnij.