No i mamy weekend pełen imprez. Będzie się dużo działo. Zobacz nasz weekendowy przewodnik imprezowy.

kubki-unsplash

Weekend zapowiada się zacnie. W piątek jak ktoś nie widział jeszcze to warto się udać do Nowego Teatru na Cabaret. będzie to bowiem pożegnanie z tym spektaklem . W herbaciarni FilAR’T odbędzie się Wystawa fotografii PORTUGALIA 3.0 Kamila Nagórka , a w herbaciarni w Spichlerzu Richtgera „Wśród ostatnich, polarnych myśliwych” – spotkanie z podróżnikiem Norbertem Pokorskim . Miłośników kabaretu zapraszamy na występ Kabaretu Neo-Nówka w programie „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” w hali Gryfia. W Motor Rock Pubie zabrzmią rytmy reggae grane przez KOMPANIJA REGGAE SOUND . W Club Centrala zapraszamy na LEJDIS! w CLUB CENTRALA a do Domówki na Koncert L.A.S. Support: Michael Poon & Nathan Pole.

Sobotę rozpoczynamy od teatru dla dzieci – w Tęczy bowiem zobaczymy Misie Ptysie . W Muzeum Pomorza Środkowego otwarcie wystawy obrazów MIECZYSŁAWA WIŚNIEWSKIEGO „ŚWIAT OBRAZÓW” . Na usteckiej plaży artyści z Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej zapraszają na happening “Lądowanie. Jaka to wiadomość …?” Ola Kozioł i Suavas Lewy

W słupskiej filharmonii zobaczyć będziemy mogli YOUNG MOZART PROJECT – Apollo i Hiacynt . A w Motorze zagra legenda polskiego bluesa KASA CHORYCH z suportem zespołów Magmen i Fantomima . W Domówce będzie Tribute to Depeche Mode! . W Club Centrala natomiast będzie RAINBOW NIGHT. W Kellerze będzie Dopamina! czyli Tłuste basy, połamane bity, rapy i trapy .

W niedzielę możemy pospacerować po usteckich betonach podczas Rajdu Pieszego Betonowym Szlakiem . A w Jezierzycach odbędzie się II Zimowy Turniej Sołectw .

W poniedziałek zapraszamy na Spotkanie z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem po pokazie filmu „Dumni i wściekli” do kina REJS.

Zobacz co będzie się działo w Słupsku, Ustce:

 

Organizujesz imprezy, której nie mamy na liście daj znać: redakcja@gryf24.pl

Udostępnij.