No będziemy świętować weekend kobiet. Dziewczyny będą mogły poimprezować, a chłopcy im potowarzyszyć ;). Mamy nadzieję że się wybawicie, bo imprez w regionie jest sporo.

fot. Staffage via: kaboompics.com

fot. Staffage via: kaboompics.com

Już w piątek zaczynamy świętowanie Weekendu Kobiet. Na przykład obchodząc Dzień Kobiet w GCK w Potęgowie lub Wernisaż Wystawy „Sztuka Używaj” w Bałtyckim Centrum Kultury w Ustce. W filharmonii zagra Koncert Marcin Wyrostek i jego kwintet „Tango Corazon” . Mocniejsze granie będzie w Motor Rock Pubie HC GIG: Old Fashioned, RatRace, Nobody From Nowhere . A rap rozbrzmi w Keller Pubie gdzie zaśpiewa KUBAN – Koncert + Afterparty . Wyjątkowy wieczór dla Pań przygotował Club Centrala WIECZÓR PANIEŃSKI w CLUB CENTRALA .

Domówka będzie grała dla Pań przez cały weekend na Girls just wanna have fun , tak samo jak Klub Kosmos podczas Weekendu dla Kobiet .

Sobotę możemy z małymi pójść na BAŚŃ O… do Teatru Lalki Tęcza. A Panie w Kępicach cały dzień będą świętować podczas Dzień Kobiet w Kępicach . Wieczorem w Motor Rock Pubie Koncert CARNAGE + DEAD SAINT’S BITCH + ELTIMASE , a w darłowskim Jazz Club Bagatella zaśpiewa Sebastian Riedel ze swoim zespołem Cree . W słupskiej Kafeinie zaśpiewa żeński kwartet „Kathrin Zimmermann” . Można też będzie udać się na Wieczór teatralny pt. „Około piątej nad ranem” do Ronda. A miastecki Face Club przygotował Dzień Kobiet- So Sexy – 7.03.2015.

W niedzielę można będzie zobaczyć piękne Panie podczas Castingu do konkursu Miss Ziemi Pomorskiej 2015 w Parku Wodnym Redzikowo. W kinie Rejs odbędzie się pokaz filmu „Solidarność według kobiet” a po filmie Spotkanie z Anną Bogucką-Skowrońską . W Rondzie natomiast odbędzie się pokaz monodramu „Od przodu i od tyłu” . Będzie się działo :)

Zobacz co będzie się działo w Słupsku, Darłowie, Ustce:

 

Organizujesz imprezy, której nie mamy na liście daj znać: redakcja@gryf24.pl

Udostępnij.