Będzie się działo w ten weekend w naszym regionie. Dużo muzyki, tańca i śmiechu. Zapraszamy na nasz imprezowy przewodnik.

Na scenie słupskiej filharmonii wystąpi

Na scenie słupskiej filharmonii wystąpi BELTAINE & GLENDALOUGH

W piątek miłośników zdrowego stylu życia – ćwiczenia, dobór diety, masaże – zapraszamy na Mini Event w Wellness Club . Do czytelni biblioteki zapraszamy na Koncert WZW Wiarusy podczas spotkania zbierane będą datki na rzecz słupskiego Hospicjum Miłosierdzia Bożego, więc można będzie też pomóc. W słupskim teatrze zapraszamy na spektakl CIAO CIAO BAMBINA (będzie grany dwukrotnie o 18 i 20) . W Darłowie w Kinie Bajka zaśpiewają aktorzy z krakowskiej Piwnicy pod Baranami . W Kobylnicy natomiast wystąpi Kabaret Szymon Łątkowski: Sam przeciwko Polsce . Do domówki zapraszamy na spokojny wieczór Just chill. Potańczyć będzie można na imprezie WIECZNIE MŁODZI w CLUB CENTRALA

W sobotnie poranki zapraszamy do teatru Tęcza na Nieznośne Słoniątko, będzie też Koci Dzień dla miłośników kotów będzie taniej. W hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach odbędzie się Bal Integracyjny dla dzieci . Do słupskiego teatru zapraszamy na Szalone nożyczki gościny występ Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina (dwa spektakle 16,19) . Do Teatru Rondo zapraszamy na Stage Reading czyli Czytanie Dramatu – pierwszy spektakl . A do Domówki na Święto piwa na domówce! . Miłośników RAP-u zapraszamy na X JUBILEUSZOWA RAP PIWNICA ***ABEL + LIVE BAND*** . Do Ustki do pubu Ramydada natomiast zapraszamy na koncert MISS HAPEN / BRUNO ŚWIATŁOCIEŃ .

W niedzielę odbędzie się X Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich w Jezierzycach. A zwieńczeniem weekendu będzie BELTAINE & GLENDALOUGH muzyka i taniec w słupskiej filharmonii.

Zobacz co będzie się działo w Słupsku, Darłowie, Ustce:

 

Organizujesz imprezy, której nie mamy na liście daj znać: redakcja@gryf24.pl

Udostępnij.