W internecie pojawiły się zdjęcia wywieszonych szmat na wiadukcie przy ul. Szczecińskiej, na których wymalowano obraźliwe hasła w kierunku słupskiego klubu koszykówki. Nie wiadomo kto to zrobił, najprawdopodobniej kibice z Koszalina, bo na ich profilu pojawiły się te zdjęcia. 

Fot: facebook.pl

Fot: facebook.pl

„Jebać Czarnych” i „Czarni derby blisko” – taka treść widniała na dwóch  wywieszonych szmatach na wiadukcie przy ul. Szczecińskiej w Słupsku w sobotę rano. Tak przynajmniej zapewnia administrator jednego z koszalińskiego fanpage na facebook.pl, który podpisał zdjęcia „Kilkanaście tego typu transparentów, powitało w sobotni poranek mieszkańców Słupska. Sprawcy są nadal nieznani” Albo autorzy tych napisów nie potrafią liczyć albo uciekali tak szybko, że nie zdążyli zrobić zdjęć pozostałych napisów. 

Niemniej póki co nie zdjęcia, które trafiły do sieci nie wywołały entuzjazmu ani w polubieniach ani w komentarzach facebookowych. Znaleźliśmy tylko dwa, negatywne „Ale Patole” i „Przyjechali z wioski do miasta„.

Przypominamy, że derby Energa Czarni Słupsk – AZS Koszalin w niedzielę, 15 lutego o godz. 19 w hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej w Słupsku. KLIKNIJ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TYM MECZU

 

Udostępnij.