Będzie miłość i kochanie. Mamy walentynkowy weekend. Zobacz jakie miłosne (mniej lub bardziej) imprezy w naszym regionie wybraliśmy dla Was. Mamy nadzieję że na jednym weekendzie miłość się nie skończy ;). Ale w ten weekend kumulacja okazji do zabawy. Mamy przecież koniec ferii :), mamy koniec karnawału, a i piątek trzynastego to też okazja :)

fot. flickr.com/photos/camdiluv/ CC-BY

fot. flickr.com/photos/camdiluv/ CC-BY

Weekend można rozpocząć podpatrując walki taneczne  BBoye i BGirl podczas Walka o SOK 4  w Słupskim Ośrodku Kultury. Muzyka poważna zagości na WALENTYNKOWEJ GALI TENORÓW (powtórka w sobotę) w Filharmonii Sinfonia Baltica. A w Domówce zagości Kicz na Słupski Lumpex Party vol.2 . Miłośnicy Jazzu będą mogli posłuchać Wojtek Mazolewski Quintet „Polka” w Darłowie w Jazz Club Bagatella . W klubie Warhol odbędzie się Warhol live posłuchamy The Lirium!

lejdis PLAKAT POPRAWIONY mały

Kliknij i powiększ.

Potańczyć można będzie podczas PIĄTEK TRZYNASTEGO – 13.02 DJ MUSH w Klub Kosmos lub LEJDIS NIGHT w Club Centrala dziś Panie mają w do Klubu centrala wstęp gratis!

Sobotę możemy rozpocząć od Spaceru Walentynkowego ze Schroniskowymi Pieskami . Start w OTOZ Animals Schronisko w Słupsku

A z dziećmi można będzie zobaczyć w Tęczy premierowy spektakl Pieśń lasu odędzie sie też finał akcji zbiórki KARMY DLA ZWIERZĄT .

Miłośników filmów o miłości zapraszamy na Maraton walentynkowy Z MIŁOŚCI DO KINA w Kinie Rejs . W Rondzie będzie można  posłuchać Black Baloon i popatrzeć na Teatr Tańca Enza . W Walentynki w Et Cetera zagra Jig Reel Maniacs . W Face Club Miasto zaśpiewa KAEN .

Tanecznie będzie podczas VALENTINE’S DAY w Club Centrala, Słupsk i  podczas świętowania OSTATNIEGO WEEKEND KARNAWAŁU – WALENTYNKI – 14.02 . Raggamuffinowy kolektyw zagra podczas Zjednoczenie Soundsystem na Domówce!

Zobacz co będzie się działo w Słupsku, Ustce, Darłowie i Miastku:

 

Organizujesz imprezy, której nie mamy na liście daj znać: redakcja@gryf24.pl

Udostępnij.