Mamy półmetek ferii. W weekend będziemy głównie imprezować :). My zapraszamy na otwarcie nowego lokalu Club Centrala w Słupsku. Ale w pozostałych miejscach będzie też się działo.

centrala-weekend

Piątek można rozpocząć od mocniejszego grania. Swoje koncerty zagrają Black Perfume, H.Lucyna oraz Resekcja w Motor Rock Pub . W Club Centrala w piątek impreza RETRO TIME zagra DJ HAZEL na OTWARCIE CLUB CENTRALA . Do Domówki zapraszamy na Bałkańska Domówkę . A do Kosmos PUB-u na WIELKA BITWA NA PODUSZKI . A w Warholu ♪ Roll the Dice – Czarny Piątek ♪ – to będzie faktycznie imprezowy piątek :)

W sobotni poranek zabieramy dzieciaki na spektakl TOMCIO PALUCH. Będzie też można pomóc przy okazji dzieciom z Daljowa na Podkarpaciu . Na mocne granie znowu zapraszamy do Motor Rock Pubu na legendę punk rocka czyli koncert DR. HACKENBUSH. Club Centrala zaprasza na kolejną imprezę na otwarcie START UP! zagra DJ BEAT  . W Domówce za to zagości 33-45 cykl !

W niedzielę w samo południe Muzeum Pomorza Środkowego zaprasza na Grę Miejską „Tajemnice Słupska” . A miłośników zimowego szaleństwa zapraszamy na NA BYLE CZYM ZJEŻDŻANIE na górce w Parku Kultury i Wypoczynku

Zobacz co będzie się działo w Słupsku:

 

Organizujesz imprezy, której nie mamy na liście daj znać: redakcja@gryf24.pl

Udostępnij.