W najbliższą niedzielę, 8 lutego  o godzinie 13:00, każdy, kto ma jakiś ciekawy pomysł, odrobinę szaleństwa i dużo tęsknoty za śniegiem, będzie mógł te wszystkie emocje wyrazić w Parku Kultury i Wypoczynku zjeżdżając na byle czym.

https://www.flickr.com/photos/eaglebrook/

źródło: flickr.com/photos/eaglebrook/ – CC-BY

Z tej radości, że w końcu po tak długim czekaniu spadł nam upragniony śnieg organizatorzy postanowili uczcić to wspólną zabawą. Z grupą przyjaciół i całkiem przypadkowymi osobami chcą wyrazić tę radość w sposób dość niecodzienny, choć kreatywny, budując dziwne zjeżdżające pojazdy.

Jak mówią członkowie Stowarzyszenia Aktywne Pomorze: można będzie zjechać na wszystkim, co się samemu skonstruuje. Jesteśmy ciekawi pomysłowości słupszczan. Każdy kto ma fantazję, nieużywaną lodówkę, ulubiony fotel, pluszowego misia, cokolwiek co się nada (a nada się przecież wszystko), może wpaść w najbliższą niedzielę o 13:00 do Parku Kultury i Wypoczynku na górkę przy kortach, i pochwalić się swoją kreatywnością.

Organizatorzy liczą też na ciekawe przebrania i zaznaczają, że to nie będzie żaden konkurs, chodzi im przede wszystkim o dobrą zabawę. W końcu przecież spadł śnieg i jest się z czego cieszyć.

Impreza ma charakter otwarty, organizatorem jest Stowarzyszenie Aktywne Pomorze.

[mappress mapid=”25″]

Kotka na Szpilkach

Udostępnij.