Dużo tańca, koncertów, rekreacji w ten zimowy – niestety tylko z kalendarza – weekend w naszym regionie. 

impreza-koncert

Dla miłośników tańca nowoczesnego przez cały weekend w Łebie odbywa się już IX Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego .  W piątek dużo koncertów. W darłowskim kinie Bajka natomiast odbędzie się Koncert Grażyny Łobaszewskiej . możemy udać się do słupskiego Teatru Rondo na spektakl Bagno .  Słupska filharmonia zaprasza na Koncert Noworoczny „W blasku bel canta” . A w SOK-u Bal u Wolanda na podstawie Mistrza i Małgorzaty. Dla miłośników mocniejszego brzmienia zapraszamy do Motor Rock Pubu gdzie zagrają THE ANALOGS i QUE PASA .

W sobotę młodszych widzów zapraszamy do Teatru Tęcza na BAŚŃ O… . W Jezierzycach w kościele natomiast odbędzie się XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Do Ronda zapraszamy na Muzyka w Teatrze, Teatr w Muzyce- wieczór trzeci po raz drugi! . A w Domówce Słupski Lumpex Party vol.1 .

W niedzielę w Ustce można będzie się przejść podczas Zimowy Rajd Pieszy z Kubusiem Puchatkiem . A miłośników zimnych kąpieli zapraszają Korzybskie Rekiny na VIII Kąpiel Morsów w Korzybiu . Wieczorem natomiast można zobaczyć spektakl Ćma – Marylin Monroe jakiej nie znacie w teatrze Rondo.

Troszkę rozszerzyliśmy nasz przegląd na imprezy odbywające się w całym tygodniu w poniedziałek zapraszamy na Otwarcie wystawy fotografii Moniki Kalkowskiej „Fotoprzestrzeń – Autoportrety” do Ronda . W środę w słupskiej filharmonii odbędzie się Koncert charytatywny na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku , a w czwartek w tym samy miejscu Polski Teatr Tańca przedstawi „Sanatorium”

Zobacz co będzie się działo w Słupsku, Darłowie, Łebie, Ustce i innych miejscach naszego regionu.

Organizujesz imprezy, której nie mamy na liście daj znać: redakcja@gryf24.pl

Udostępnij.