Słupska Platforma Obywatelska napisała oświadczenie że nie jest w koalicji z prezydentem Robertem Biedroniem, ale będzie popierać inicjatywy służące mieszkańcom. Decyzja Marka Biernackiego o przyjęciu stanowiska wiceprezydenta Miasta Słupska jest jego prywatną decyzją i nie otrzymał on rekomendacji lokalnej struktury partii. Partia zastrzega sobie że nie ponosi odpowiedzialności za jego decyzje.

platforma-scianka

Stanowisko zarządu powiatowego Platformy Obywatelskiej RP w powiecie słupskim i mieście Słupsku w sprawie objęcia stanowiska zastępcy prezydenta Słupska przez Marka Biernackiego:

[quote]Platforma Obywatelska w Słupsku nie jest w koalicji z Prezydentem Robertem Biedroniem, choć zawsze może on liczyć na nasze poparcie na forum Rady Miejskiej wszelkich inicjatyw służących mieszkańcom. Objęcie stanowiska zastępcy prezydenta Słupska przez Marka Biernackiego jest jego prywatną decyzją. Marek Biernacki, nie uzyskał rekomendacji lokalnej struktury do reprezentowania Platformy Obywatelskiej we władzy wykonawczej, więc może tam reprezentować wyłącznie samego siebie.

W związku z powyższym Platforma Obywatelska nie może ponosić odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez Marka Biernackiego, lecz życzy mu wielu sukcesów w pracy na rzecz naszego miasta.[/quote]

Marek Biernacki jest członkiem Platformy Obywatelskiej i z ramienia tej partii startował w listopadowych wyborach samorządowych do Sejmiku Wojewódzkiego. W środę 7 stycznia prezydent Słupska Robert Biedroń zaprezentował go jako swojego zastępcę. O nowym zastępcy Roberta Biedronia napisaliśmy tutaj.

Udostępnij.