W czwartek 27.12 w samo południe w słupskiej herbaciarni powstanie zapewne Wielka Koalicja zapowiadana niedawno przez Zbigniewa Konwińskiego. Połączenie Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości i Słupskiego Porozumienia Obywatelskiego dla „dobra” Słupska. Informację o zapowiadanej konferencji z udziałem liderów tych trzech organizacji otrzymały w środę słupskie media.

Oni będą rządzić Słupskiem ? Andrzej Twardowski (SPO), Zbigniew Konwiński (PO) i Robert Kujawski (PiS)

Oni będą rządzić Słupskiem ? Andrzej Twardowski (SPO), Zbigniew Konwiński (PO) i Robert Kujawski (PiS)

W czwartek dowiemy się zapewne, że politycy Zbigniew Konwiński, Robert Kujawski i Andrzej Twardowski powiedzą jednym głosem że się dogadali i że już podzielili „skórę na niedźwiedziu” w słupskim ratuszu. Już przed wyborem mieszkańców Słupska wszystko będzie jasne i zapewnione, tylko tak żeby słupszczanom „żyło się lepiej”.

To też efekt „zdolności koalicyjnej” Roberta Biedronia – który zdołał połączyć politycznych „wrogów”, połączył nawet PO z PiS-em.

Panowie politycy, może warto by jednak poczekać na werdykt wyborczy i wtedy zgodnie z jego wynikiem ogłaszać co będzie. Bo tak to wygląda że boicie się werdyktu mieszkańców i nie za bardzo interesuje Was miasto, a jedynie swoje miejsce przy…

Więcej poinformujemy jak się więcej dowiemy.

Udostępnij.