Mocne wsparcie samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego da „kopa” Robertowi Kujawskiemu przed finiszem wyborczym.

fot. M.Wirkus

fot. M.Wirkus

Cała aula Akademii Pomorskiej wypełniona po brzegi – dużo tego miejsca tam nie ma – telewizje ogólnokrajowe, Robert Kujawski, kandydat PiS na prezydenta Słupska, który przedstawił program wyborczy Prawa i Sprawiedliwości i na koniec wsparcie samego prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Tak przebiegała konwencja wyborcza PiS w Słupsku. Wszystko co prawda trwało niecałą godzinę, ale widać dało Panu Robertowi dużo mocy na ostatni tydzień przedwyborczy.

 

Udostępnij.
  • Benek

    Zamienić czerwone zagłębie na czarną dziurę – NIGDY!
    Precz Kaczory i inne partyjne hieny od naszego samorządu. Nie życzymy sobie waszych partyjnych „moralności” -wycieczek do Hiszpanii partyjnych cwaniaczków na koszt podatnika i obiadków u „Sowy i przyjaciół”. Won, z powrotem do Warszawki. Tam obrzucajcie się ideologicznym jadem, a nam lokalnie dajcie spokojnie żyć.

  • Becik

    Tym panom już dziękujemy!!!


Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/gryfstro/domains/gryf24.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3879