Gwiazdą weekendu będzie zespół "Raz, Dwa Trzy" / fot. Filharmonia Sinfonia Baltica

Gwiazdą weekendu będzie zespół „Raz, Dwa Trzy” / fot. Filharmonia Sinfonia Baltica

No weekend zapowiada się interesująco. Szczególnie muzycznie ale też miłośnicy innych form spędzania wolnego czasu będą mieli okazję na wypełnienie sobie czasu wolnego.

W piątek miłośników sztuki zapraszamy na wernisaże i spotkania autorskie – do wyboru do koloru :) – Szczegóły poniżej. Miłośników rolek na Halloween na rolkach ! A muzycznie do Motor Rock Pubu na DR MISIO – POGO z Arkiem Jakubikiem  a do Domówki na Koncert „Mama Selita” .

W sobotę warto zajrzeć do Muzeum Pomorza Środkowego otwierana będzie nowa wystawa „Słupsk – wczoraj i dziś” .  Miłośników opery w światowym wydaniu na Wielkie Widowiska. „Trubadur” z Anną Netrebko i Placido Domingo . W Filharmonii rozpocznie się X Jesienny Przeciąg Gitarowy koncertem „Berlin Guitar Quartet” i niestety o tej samej godzinie Zaduszki Muzyczne 2014 w SOK-u. Miłośników DUB-u zapraszamy do Motor Rock Pubu na DUB FOREST #6 Dubabuse (UK), Mic Liper (Roots Melody SS), Dub Thunder .

W niedzielę nad stawkiem Łabędzim Pierwsze Święto Pstrąga 2014 z Rudi Schuberthem i zespołem Handszpaki. Wieczorem w Filharmonii koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy” . A w Rondzie drugi koncert X Jesiennego Przeglądu Gitarowego na którym zagrają Piotr Krępeć, Piotr Słapa i Romek Puchowski

Zobacz co będzie się działo w Słupsku.

Organizujesz imprezy, której nie mamy na liście daj znać: redakcja@gryf24.pl

Udostępnij.