Gryf Słupsk - Koral Dębnica 4:0 / fot. M.Wirkus

Gryf Słupsk – Koral Dębnica 4:0 / fot. K.Tomasik

W ten weekend odbyły się spotkania 11 kolejki IV ligi. Najkorzystniej wypadł Gryf Słupsk pokonując Koral Dębnica 4:0, Jantar Ustka jedną bramką pokonał Centrum Pelplin, Anioły Garczegorze zwyciężają rezerwy Bytovii Bytów, Pogoń Lębork remisuje 1:1 z MKS Władysławowo, a bardzo dotkliwie przegrywa Start Miasto 8:0 z Wierzycą Pelplin.

Gryf Słupsk – Koral Dębnica 4:0 (2:0)

Po dobrym spotkaniu kolejne punkty na swoim koncie zapisali piłkarze Gryfa Słupsk. W meczu przed własną publicznością pokonali Koral Dębnica 4:0 (2:0).

1:0 Łukasz Stasiak (7), 2:0 Łukasz Stasiak (29-głową), 3:0 Marcin Kozłowski (74), 4:0 Kamil Oblizajek (87)
żółta kartka: S.Schulz

Gryf: Kędzia – S.Schulz, Bobrowski, Dworacki, K.Klawikowski (72 K.Oblizajek), Kozłowski, Świdziński, Stefański (81 Garbowski), Felisiak (81 Frąszczak), Solczak (68 Dziuban), Stasiak.
Koral: Kuć – Kierski, A.Kowalczyk, P.Arndt, Kubiszewski, Gołuński, Węglowski, Wrzesiński (59 Bulwan), K.Skiba (46 Podgórski), Pestka, Kołodziej (66 M.Żukowski).

MKS Władysławowo – Pogoń Lębork 1:1 (0:0)

Gdyby gospodarze utrzymali do końcowego gwizdka prowadzenie po golu zza pola karnego Przemysława Szymańskiego w 84 minucie, było by to krzywdzące dla lęborczan, bo szczególnie w pierwszej połowie Pogoń dyktowała warunki gry i była dwa razy blisko objęcia prowadzenia. Stracony w końcówce gol nie podłamał zawodników z Lęborka i w doliczonym czasie gry najlepiej w polu karnym odnalazł się kapitan Wojciech Musuła, trafiając do bramki w trudnej sytuacji. To ósmy punkt Pogoni w czwartym meczu pod wodzą Włodzimierza Pasieki.

bramki: 1:0 Przemysław Szymański (84), 1:1 Wojciech Musuła (90+1)

MKS: Ceynowa – Mudlaff, Kleser, Piesik, Tojza – Bonk (kapitan), Głowienka (‘90+2 Burzyński) – Neumann (‘74 Liss), Szymański, Wojciechowski (‘87 Jarzyna) – Gojke

Pogoń: Patryk Labuda – Pionk, Jasiński, Musuła (kapitan), Janowicz – Wesserling – Naczk, Sychowski (‘46 Fudala), Stankiewicz, Byczkowski – Formela (‘50 Miszkiewicz)
Żółte kartki: Tojza (55), Kleser (67), Głowienka (87) – Byczkowski (41), Wesserling (43), Naczk (85)