fot. Gmina Słupsk

Uzbrajanie terenu w Płaszewku / fot. Gmina Słupsk

Pod koniec września miały miejsce przetargi na tereny inwestycyjne w gminie Słupsk. Teren inwestycyjny Płaszewko cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców. W obecnym przetargu gmina Słupsk zaoferowała do sprzedaży 3 działki o powierzchni 0,5 ha każda. Udało się zbyć jedną nieruchomość.

Obecnie w Płaszewku trwają intensywne prace inwestycyjne, które według opinii inżyniera kontraktu wyprzedzają założony harmonogram. Już na początku sierpnia 2015 gotowy teren inwestycyjny będzie w całości gotowy dla przyszłych inwestorów, którzy będą chcieli rozwijać tu swój biznes. Najbliższy przetarg na teren inwestycyjny w Płaszewku zaplanowano na koniec listopada.

plaszewko-mapa

Plan terenu inwestycyjnego Płaszewko / Urząd Gminy Słupsk

Gmina posiada także wiele interesujących miejsc także dla chętnych mieszkać na wsi. W Wiklinie w chwili obecnej chwili dla potencjalnych inwestorów indywidualnych zostały dwie działki. Również działki budowlane w Lubuczewie cieszą się popularnością. Obecnie na Osiedlu Leśnym w Lubuczewie sprzedano cztery nieruchomości.

Cieszy nas taka sytuacja, bo oznacza iż zainteresowanie Gmina Słupsk jako miejscem do życia i do prowadzenia biznesu wciąż jest dość duże – mówi Adam Sędziński – sekretarz Gminy Słupsk – to również dowód na to ze działania promocyjne przynoszą zamierzony efekt – dodaje.

W kolejnych przetargach, które odbędą się w październiku do zbycia wystawione zostaną nieruchomości w Krepie, Bydlinie, Wrześciu, Lękwicy. Szczegółowy wykaz nieruchomości do sprzedaży na stronie www.dzialki.gminaslupsk.pl

Udostępnij.