Energa Czarni Słupsk / fot. K.Tomasik

Energa Czarni Słupsk / fot. K.Tomasik / archiwum

Energa Czarni Słupsk ma zaszczyt zaprosić wszystkich kibiców na XIX Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska, który zostanie rozegrany w dniach 20 i 21 września w hali „Gryfia”.

Tradycyjnie będzie on pierwszą przedsezonową okazją do obejrzenia Czarnych Panter w grze. Obok gospodarzy, w rywalizacji na parkiecie zobaczymy: AZS Koszalin, Trefl Sopot oraz WKS Śląsk Wrocław.

Przebieg turnieju:
20.09. (sobota)
17.00 – Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław
19.00 – uroczyste otwarcie
20.00 – ENERGA CZARNI Słupsk – AZS Koszalin

21.09. (niedziela)
14.30 – mecz o 3 miejsce
17.00 – mecz o 1 miejsce
18.50 – zakończenie turnieju i wręczenie nagród

Podczas pierwszego dnia turnieju odbędzie się oficjalna prezentacja słupskiej drużyny, podczas której zostaną zaprezentowane sylwetki wszystkich zawodników oraz trenerów.

Jako że oficjalny patronat nad imprezą sprawuje Prezydent Miasta Słupska, bilety na XIX Turniej będą w sprzedaży od środy wyłącznie w siedzibie Agencji Promocji Regionalnej „Ziemia Słupska” przy ul. Starzyńskiego 8 w Słupsku, w godzinach od 10.00 do 16.00. Przypominamy, że w pozostałych punktach, które wspierają ENERGĘ CZARNYCH w dystrybucji biletów w sezonie 2014/2015, można jedynie dokonywać zakupu karnetów.

Ceny biletów na XIX Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska:
– ulgowe: 6 zł.;
– normalne: 12 zł.;
– na trybunę VIP: 30 zł.

Przez dwa dni prowadzona będzie na terenie hali sprzedaż cegiełek w ramach przygotowanej przez klub oraz Fundację „Pokoloruj świat” akcji pod hasłem „Słupszczanie i Koszalinianie w meczu o życie”. Jej celem jest wsparcie chorego na stwardnienie rozsiane byłego prezydenta Koszalina – Mirosława Mikietyńskiego. Przypominamy, że do nabycia są cegiełki o nominałach: 5, 10, 20 zł. Mamy nadzieję, że i tym razem możemy liczyć na piekielnie gorące serca kibiców.

Udostępnij.