fot. Kanał 6

fot. Kanał 6

Ponad 7 milionów złotych wygrał gracz, który skreślił numery w słupskiej kolekturze Lotto. Zwycięzca zainwestował tylko 32 złote i skreślił poprawnie sześć liczb.  Jest to najwyższa wygrana w Lotto, jaka padła dotąd w Słupsku. Oto szczęśliwe liczby: 4, 5, 17, 20, 25, 36.

Kumulacja Lotto została rozbita w czwartkowym losowaniu 14 sierpnia. Gracz ze Słupska jako jedyny wytypował sześć liczb. Kupił 8 zakładów w Lotto i Lotto Plus. Wydał na to 32 złote.

Bogdan Markiewicz z Totalizatora Sportowego potwierdził, że w jednej z z kolektur zlokalizowanych w Słupsku padła rekordowa dotąd wygrana na tym obszarze w wysokości 7.009.272 złotych i 80 groszy. „Do tej pory w Słupsku dwukrotnie padały wysokie wygrane w Lotto; szóstki – 30 marca 2005 roku, kiedy to padła wygrana 1.140.942,10 zł, oraz 14 lipca 2012 roku – z wygraną w wysokości 5.153.241,60 zł” ‒ poinformował przedstawiciel firmy.

Kolektura Lotto przy ulicy Mochnackiego, w której padła siedmiomilionowa wygrana, wygląda bardzo niepozornie. Znajduje się w punkcie sprzedaży prasy. Obsługa zakładu przyznaje, że informacja o tym, że główna wygrana padła właśnie tutaj, spowodowała wielkie zdziwienie. „Byłam w szoku! W szoku, że to u nas, w tak małym punkcie, gdzie obroty naprawdę są bardzo małe, te siedem milionów” ‒ podkreślała pani Paulina, sprzedawczyni w kolekturze przy ulicy Mochnackiego. Dotąd zdarzały się jedynie niewielkie wygrane w Lotto – co najwyżej czwórki lub trójki.

O tym, kim jest szczęśliwiec, który trafił w Słupsku szóstkę, prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Totalizator Sportowy nie ujawnia informacji na temat zwycięzców. Gracz po odbiór wygranej nie przyjdzie do kolektury, w której kupił zakład. Będzie musiał pojechać z kuponem do jednego z centrów regionalnych Lotto. Najbliższe znajduje się w Koszalinie.

źródło: Kanał 6

Udostępnij.