IMG_1581

Słupska ekipa na zawodach MMA / fot. MMA Słupsk

Słupski klub MMA wystartował w mocno obsadzonym turnieju o I Puchar Warmii i Mazur Amatorskiego MMA gdzie zdobyli: 1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy medal oraz jedno 4 miejsce.

I Puchar Warmii i Mazur Amatorskiego MMA rozegrany 14 czerwca 2014 roku zorganizowany był przez klub Arrachion Olsztyn w Nidzica przy wsparciu i pod patronatem Burmistrza miasta Nidzica.

Wyniki naszych zawodników: złoty medal Mateusz Sobczak 87 kg, srebrny medal Tomasz Bączyk + 96 kg (chociaż istniała szansa na drugie złoto – ale Tomasz w finale walczył z reprezentantem gospodarzy i pomogły mu „ściany”), srebrny medal Lech Szcześniak 73 kg (trener klubu MMA Czarni, najstarszy zawodnik imprezy 44 latka), brązowy medal Łukasz Łuciów junior 73 kg.  Czwarte miejsce zdobył Kamil Iwanicki 73 kg, który w pojedynku o trzecie miejsce walczył z kontuzją bicepsu i przegrał nieznacznie, wcześniej w ładnym stylu wygrał dwie walki.