Nieczynna stacja benzynowa firmy Neste w Bolesławicach k. Słupska

Nieczynna stacja benzynowa firmy Neste w Kobylnicy k. Słupska

Od jakiegoś czasu nieczynna jest bezobsługowa stacja benzynowa NESTE w Kobylnicy tuż obok sklepu sieci REAL. Była to jedna z ulubionych stacji kierowców, ponieważ miała konkurencyjne ceny. Jest szansa że stacja wróci, pod inną marką, ale nie wiadomo jednak czy wrócą korzystne ceny.

Firma Neste Oil sprzedała swoją sieć stacji w Polsce firmie Shell. Transakcja objęła łącznie 105 stacji bez załogi i wyznaczyła koniec operacji detalicznych Neste Oil w Polsce. Jednak słupska stacja nie zamieni się w Shella, ponieważ w tzw. między czasie – 27 samoobsługowych stacji paliw (w tym też stację w Kobylnicy)  funkcjonujących do tej pory pod marką Neste od Shell Self Service kupiła firma BM Reflex.

„Od połowy maja 2014r. wszystkie stacje kupione od Shella działać będą pod logo eMILA. Zakupiony pakiet idealnie wpisuje się w koncept firmy, która stawia na rozwój samoobsługowych stacji paliw na terenie całej Polski. Automatyczne stacje eMILA powstają z myślą o klientach ceniących sobie czas, wysoką jakość paliw i przystępne ceny. Stacje oferować będą benzynę bezołowiową 95 oraz olej napędowy. Dzięki pełnej automatyce i funkcjonalności systemu płatności, czas tankowania skrócony zostanie do minimum.” przeczytamy w komunikacie firmy BM Reflex.

Planowane otwarcie stacji w Kobylnicy pod nowym logo eMILA planowane jest ok. 15 maja 2014 roku.

Po transakcji z firmą Shell Self Service, sieć stacji eMILA będzie liczyła łącznie 28 stacji. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, do 2020 roku BM Reflex planuje uruchomienie łącznie 50 stacji paliw pod marką eMILA.

Projekt samoobsługowych stacji paliw eMILA jest nowym przedsięwzięciem realizowanym przez  firmę BM Reflex, która od ponad 20 lat działa w branży paliwowej w obszarach usług  konsultingowych i handlu paliwami płynnymi.

Pierwsza stacje sieci eMILA w Sochaczewie / fot.

Pierwsza stacje sieci eMILA w Wójtówce gm. Sochaczew otwarcie w styczniu 2014 / fot. BM Reflex

Otwarcie pierwszej stacji eMILA nastąpiło 22.01.2014 r. w Wójtówce (gm. Sochaczew) przy centrum handlowym Multishop. Oprócz Kobylnicy w  woj. pomorskim stacje eMila powstaną w Redzie, Rumi, Gdańsku, Gdyni i Tczewie.

Udostępnij.