Krystyna Danilecka-Wojewódzka nie kandyduje na prezydenta miasta (jak na razie), Ustka nie zakaże sprzedaży chińskich bibelotów przy plaży, w dawnym szpitalu w Słupsku nie odkryto tajnej komnaty, nie będzie też publicznej kwesty w kościołach za budową akwaparku. To były tylko primaaprilisowe żarty. Cieszymy się, że udało nam się nabrać naszych internautów. 

prima aprilisW redakcji ogłosiliśmy wewnętrzny konkurs na żart primaaprilisowy. Najciekawsza propozycja miała zostać opublikowana 1 kwietnia na głównej stronie naszego portalu Gryf24.pl Pomysłów było tyle, że szkoda byłoby któryś zmarnować.

Ostatecznie jednak wybraliśmy cztery: Krystyna Danilecka-Wojewódzka ogłosiła start w wyborach prezydenckich i już na starcie ma poparcie wielu lokalnych środowisk. Ustka zakazała sprzedaży w sezonie letnim chińskiego szmelcu. Podczas remontu szpitala przy ul. Obrońców Wybrzeża w Słupsku odkryto tajemne drzwi z ostrzeżeniem o promieniowaniu napisanym w języku niemieckim. W Słupsku ogłoszono publiczną zbiórkę pieniędzy na budowę akwaparku, do której przystąpiły wszystkie parafie i cały dochód z niedzielnej tacy ma być przeznaczony na ten cel.

Wielu dało się nabrać na nasze primaaprilisowe żarty. Na przykład wczoraj rano do urzędu Miejskiego w Ustce dzwonili dziennikarze ze znanej telewizji i chcieli zrobić materiał o zakazie handlu chińskimi towarami. Internauci na forum popierali pomysł zakazu handlu chińszczyzną i krytykowali publiczną zbiórkę pieniędzy. Również do naszej redakcji dzwoniło kilka osób upewnić się, że nie żartujemy.

Niektórzy jednak tak dmuchali na zimne, że informacje prawdziwe wzięli za żarty. Pytano nas jak tak dobrze udało nam się przerobić billboardy ustawione przed słupskim ratuszem oraz dlaczego oszukujemy studentów, że Zarząd Infrastruktury Miejskiej szuka ludzi do pracy tymczasowej. Wyjaśniamy, że te dwie ostatnie informacje są prawdziwe.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy naszym internautom rozrywki oraz że nie uraziliśmy nikogo naszymi żartami, a jeśli tak, to bardzo przepraszamy.

Udostępnij.