Sektor kibica Energi Czarnych. Fot. plk.pl

Sektor kibica Energi Czarnych. Fot. plk.pl

W niedzielę w hali Gryfia w Słupsku podczas derbowego meczu ekstraklasy koszykówki pomiędzy Energą Czarnymi a AZS Koszalin kibice będą próbowali pobić rekord najgłośniejszej hali w Polsce oraz…  pobić światowy rekord, należący do fanów Sacramento Kings. 

Niedzielne derby z AZS Koszalin zapowiadają się wyjątkowo głośno. Przypomnijmy, że Energa Czarni muszą wygrać, żeby myśleć o zajęciu miejsca w pierwszej szóstce w rundzie zasadniczej rozgrywek. Ponadto będzie podjęta próba pobicia rekordu na najgłośniejszą halę w Polsce i na świecie.

stutzOrganizatorzy są przekonani, że przekonani, że kibice Energi Czarnych, nie dość, że ustanowią nowy rekord, to jeszcze poważnie zagrożą potwierdzonemu przez Księgę Rekordów Guiness’a rekordowi fanów Sacramento Kings. „Osiągnięty przez nich pułap 126 decybeli jest w naszym zasięgu!” – czytamy na stronie internetowej Energi Czarnych.

Poziom hałasu zbadają przedstawiciele EKOPERFEX S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych. Do pomiarów wykorzystany zostanie nowoczesny, najwyższej jakości sprzęt, zgodny z najbardziej restrykcyjnymi normami. Dzięki Ekoperfex wyniki najgłośniejszej hali w Polsce zostaną oficjalnie potwierdzone.

Mecz odbędzie się w niedzielę, 16 marca o godzinie. 20 w hali Gryfia w Słupsku.

więcej na: http://www.energa-czarni.pl/

Udostępnij.