twoj-ruch-06

„Musimy wsiąść do odpowiedniego pociągu, który zawiezie nas do Europy” takimi słowami zachęcają członkowie Twojego Ruchu podczas kampanii wyborczej do europarlamentu. Oczywiście słowa te są aluzją do ostatnich poczynań PKP Intercity ograniczających połączenia ze Słupska.

Twój Ruch chce otworzyć Pomorze Środkowe nie tylko łącząc je z Poznaniem czy Warszawą, ale także z Europą – Amsterdamem czy Berlinem. W kontekście wyborów do europarlamentu przekonywali że ważne by wsiąść do właściwego pociągu. Pociąg Twojego Ruchu jedzie do stacji Europa, gdy pociąg PSL do stacji KORUPCJA, pociąg SLD do stacji Biurokracja a pociąg PIS-u do stacji Smoleńsk – przekonywali uczestnicy Twojego Ruchu przed dworcem w Słupsku prezentując „bilety” na dane pociągi.

twoj-ruch-07

Drodzy Państwo, Nie ma na co czekać. Czas już wsiąść we właściwy pociąg. Pociąg zmierzający w kierunku Europy! Mówię to dosłownie. Nowa perspektywa unijna to szansa na nowoczesną zachodnią bramę Pomorza, łączącą Słupsk nie tylko z Poznaniem, czy Katowicami, ale przede wszystkim z Berlinem i Amsterdamem. „Mamy maliny, róbmy dżem”. Jesteśmy położeni na trasie „Gdańsk – Berlin”? Wykorzystajmy to. Zacznijmy w końcu wykorzystywać swoje potencjały. Inaczej nigdy nie będziemy zarabiać na poziomie Europejskim – mówił Grzegorz Sikora – szef sztabu wyborczego Doroty Gardias

Twój Ruch chce 19 kwietnia 2014 zorganizować w Słupsku konferencję pod nazwą „Zachodnie wrota Pomorza”. Chcą zaprosić na nią m.in. wicepremier Elżbietę Bieńkowską.

19 kwietnia, tutaj w Słupsku przedstawimy Pomorzankom i Pomorzanom projekt „Zachodnie wrota Pomorza”. Udowodnimy Państwu, że Pomorskie może mieć więcej niż jedno serce. Przygotujemy szczegółową analizę tego przedsięwzięcia i pokażemy, że opłacalne jest tworzenie infrastruktury, a nie jej likwidacja. Na to spotkanie w imieniu Doroty Gardias zaproszę również Panią wicepremier Bieńkowską. Niech Pani Bieńkowska przyjedzie i zobaczy, co to znaczy być polityczką ambitną o nieskończonej niezłomności. Niech wytłumaczy Słupszczankom i Słupszczanom, dlaczego spycha Słupsk do rangi miasteczka widmo. Dlaczego ludzie stracą pracę. Co więcej, niech Pani Bieńkowska przyjedzie z Warszawy do Słupska pociągiem i zobaczy w jakich warunkach podróżują Polacy. Kupiliśmy jej nawet bilet. – kontynuował Sikora

twoj-ruch-05 twoj-ruch-04 twoj-ruch-03 twoj-ruch-02 twoj-ruch-01 twoj-ruch-06

Udostępnij.

Komentarze są niedostępne.