Zdjęcie: Kanał 6

Zdjęcie: Kanał 6

121 i pół tysiąca złotych udało się zebrać podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupsku. Z tej okazji w ratuszu odbyła się specjalna gala, w której podziękowano wszystkim, którzy w szczególny sposób przyczynili się do sukcesu akcji. 

121.541 złotych 49 groszy – to kwota uzyskana podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej kweście wzięło udział 241 wolontariuszy, którym towarzyszyło ponad stu słuchaczy Szkoły Policji. W działania 22. finału włączyło się około 70 instytucji.

Post użytkownika Kanał 6.

 

Prezydent serdeczne podziękował za pomoc w prowadzeniu imprez finałowych WOŚP między innymi Piotrowi Kozłowskiemu i Markowi Rogali, byłym prezenterom radia Vigor FM. Wśród uznanych przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znaleźli się także m.in. Tomasz Bobin, dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku, Robert Chomicki, prezes stowarzyszenia „Inspiracje”, dyrektorka SP nr 5 Krystyna Lewandowska i Grzegorz Stachyra, komendant Związku Harcerstwa Polskiego.

Fundacja WOŚP ze środków, które zostały zebrane podczas tegorocznego finału, zamierza kupić między innymi sprzęt do wielonarządowej tomografii komputerowej – z możliwością prowadzenia pod znieczuleniem badań dzieci młodszych i pobudzonych –a także radiologiczne stacje diagnostyczne.

źródło: Kanał 6 http://www.kanal6.pl/newsID=10078,stronaID=32,preview=2/

Udostępnij.